Studio Lekool Inc. (Call of Gods, Odin Quest) ogłosiło start otwartych testów beta swojej kolorowej gry fantasy na przeglądarkę Angels Wrath. Produkcja może być o tyle ciekawa (pomijając cukierkową grafikę), że cały świat będzie unosił się w przestworzach, ale na szczęście każda postać została wyposażona w odpowiedniego mount'a, który pozwala przemieszczać się z miejsca na miejsce. W te trudniej dostępne lokalizacje dostaniemy się o ile uda nam się zdobyć skrzydła – w końcu w tytule mamy anioły, więc domniemam, że powinny być w zestawie. Oczywiście jako gracze będziemy mieli kilka frakcji do wyboru, a jak to bywa w takich grach – gracze należący do pozostałych frakcji będą naszymi odwiecznymi wrogami. Ale warto zebrać grupkę znajomych i ruszyć na ich teren, przetrzepać skórę, no chyba że wyjdzie odwrotnie. Jednak jeśli nasza agresja w stosunku do innych nie jest na tak wysokim poziomie to nic nie stoi na przeszkodzie, aby rzucić wyzwaniom licznym bossom sterowanym przez AI.

Screeny z gry Angels Wrath

W grze Angels Wrath nie zabraknie również naszych wiernych kompanów, potocznie zwanych pet's – ale aby ich mieć musimy uzyskać określony poziom. Później już tylko zostanie dbanie o zwierzaka i kontrola nad tym jak się rozwija, a ma pewną ilość atrybutów, na które warto zwrócić swoją uwagę.


Oczywiście starcia z innymi graczami zapewno często będą miały miejsce na zwykłych mapach gry, ale przygotowano również specjalną arenę, na której każdy z nas może wypróbować swoje siły przeciwko innym graczom. Większe emocje i wrażenia z walk pozwoli nam przeżywać zaimplementowany system pełnoekranowy, podczas którego nie tracimy na jakości grafiki co rzadko się spotyka w grach na przeglądarkę.

Recenzja gry Angels Wrath

Nasz zespół pracuje ciągle, aby dostarczać Wam najświeższe wiadomości na każdy temat. Obecnie przygotowujemy pełną recenzję gry, więc bądźcie czujni.  Gry podobne