Najnowszy patch w Blade and Soul wprowadza ważne zmiany w instancjach zarówno cztero- jak i sześcioosobowych. Głównie chodzi o wprowadzenie systemu dwóch serc, który ma zapobiec przedwczesnej śmierci gracza w danej instancji, dzięki temu mamy szansę dotrwać do końca. Nowy system serc (Heart System) sprawi, że gra będzie łatwiejsza zarówno dla doświadczonych jak i casualowych graczy.

Więc czym jest System Serc?

system serc

 

Heart System w Blade and Soul pozwala nam ożyć niemalże natychmiastowo i nie zostajemy przenoszeni do wejścia danej instancji, więc na powrót w stare miejsce sprzed śmierci nie musimy już tracić czasu. W sześcioosobowych instancjach gracze mogą naładować do dwóch serc zanim wejdą do rozgrywki. Opcja w czteroosobowych lokacjach nie będzie dostępna, a każde nie zużyte serce zostanie usunięte po opuszczeniu instancji.

 

Jak naładować Serca?

Naładujemy Nasze serca dzięki Smoczej Kolumnie (NEW Dragon Pillar), którą znajdziemy zawsze przed wejście do instancji. Ale aby naładować serca musimy mieć dodatkowo Kryształy Duszy (Spirit Crystals), a ich ilość zależy od poziomu trudności lokacji.

NEW Dragon Pillar

 

Więc jak działa Czerwone Serca (Red Hearts)?

Kiedy życie Nasze spadnie do zera, czerwone serca aktywują się natychmiastowo. Jedno serce automatycznie uzupełni HP!

uzupelnianie zycia