Snow Jade Palace to trzecia instancja wydana w ramach aktualizacji White and Blue Mountains dla gry MMORPG 3D Blade & Soul 2.0. To bez wątpienia najtrudniejsza miejscówka w grze jaką widziałem do tej pory, a i dostać się tam jest równie ciężko, wymagania są naprawdę spore. Po pierwsze musimy ukończyć dzienne zadanie i zdobyć dwie priorytetowe instancje: Yeti Cave i Nightmare położone w Jaws of Death. Dodatkowo gracze muszą założyć co najmniej jedną broń Yeti, aby wejść do Snow Jade Palace. Ale i to nie wszystko…

Później musimy zdobyć co najmniej poziom trzeci umiejętności Hong Mun albo Evil. Wraz z aktualizacją 31 lipca dodano buff Asura Scar Sustains do legendarnych broni w wersji 2.0, co jest istotne dla omawianej dziś instancji.


Budowa Snow Jade Palace

Mapa Snow Jade Palace w Blade and Soul

 


Podzielony ów pałac jest na trzy strefy, w których znajdziemy czterech bossów, niekoniecznie milusich i przyjaznych.

 

1st strefa – Dwa bliźniacze bossy (gigantyczne dzieci)


Julia, tajemnicza dziewczynka przywoła dwoje gigantycznych dzieciaków „Gold Kid” i „Silver Kid”, czyli Złote i Srebrne dziecko. Gracze będą się musieli z nimi zmierzyć, a Złote Dziecko skorzysta podczas walki z młota, podczas gdy Srebrne użyje wielkiego topora. Uważajcie na głowy!

Bliźniaki Giganty - Blade and Soul

 

Oboje mają również szeroką strefę rażenia, ale za to dropi z nich złoty i srebrny proch, który dodaje specjalny buff dla nich jak i równie dobrze dla nas – graczy. Kluczem do pokonania tych bossów jest zanurzenie się we wspomnianym pudrze.

2nd strefa – “Lightning Iluka” (Iluka Błyskawica)

W nazwie powyżej kryje się imię bossa – Iluka, ma dość sporo punktów życia i atakuje graczy piorunami, światłem etc i dodatkowo przywołuje kilka innych potworów. Ale na pioruny jest sposób, specjalny koc „electric blanket”, dzięki któremu otrzymamy o wiele mniejsze obrażenia.

Lightning Iluka - Boss drugiej strefy w Pałacu Snow Jade

 

3rd strefa – Dwa wielkie ptaki: “Volcano” i “Glacier”

Te dwa wielkie ptaki: Volcano i Glacier, zgodnie ze swoimi imionami atakują ogniem i lodem. Tak naprawdę są po to, aby pomóc ostatniemu bossowi odzyskiwać HP i tutaj wyłania się Asura.

Dwa wielkie ptaki: “Volcano” i “Glacier” chronią trzeciej strefy

 

Boss ostateczny – Asura

Aura był niegdyś księciem Imperium Stratus, ale odkąd kraj został zniszczony stał się Diabłem, nie można zapomnieć, że pomogła mu w tym Julia. Dzięki połączonej mocy ognia i lodu, Asura zdobywa mistrzostwo w Mocy i Władaniu Ostrzami.

 

Nowe kostiumy i broń dropią z pałacu:

Nowe zestawy broni Nowe kostiumy


Gry podobne