Studio wydające gry mobilne jak i społecznościowe – Zynga – zapowiedziało zamknięcie sześciu swoich gier, włącznie z Pioneer Trail. Formalnie zwana jest FrontierVille i jest grą w której budujemy jak i zajmujemy się uprawą roli na dzikim zachodzie.

Co ciekawsze, jest to jedna z najpopularniejszych gier wspomnianego wydawcy, przyciągnęła już do siebie ponad 10 milionów aktywnych użytkowników.


Mimo tej popularności, podobnie jak inne gry od Zynga, tak i Pioneer Trail zaliczyło w ostatnim czasie drastyczny spadek ilości graczy, więc zapowiedź jej zamknięcia nie jest do końca zaskoczeniem. Gra zostanie zamknięta 30 kwietnia 2015 roku, więc macie jeszcze miesiąc na pożegnanie.

Pioneer Trail

Jednak 30 kwietnia to również data pożegnania się na zawsze z kolejnymi pięciom tytułami od Zynga. Wśród nich znalazły się takie pozycje jak Zynga Slots, Duck Dynasty Slots i Ruches of Olympus. Przyznam się, że o nich nawet nie wiedziałem, ale pozostałe dwie już są o wiele bardziej mi bliższe i są to Ayakashi: Ghost Guild i FarmVillage.


Na miejsce zamkniętych gier powstaną nowe, pojawią się jeszcze w tym roku i są to między innymi Dawn of Titans czy Empires & Allies.


Gry podobne