Legendarny i przerażający potwór morski – Lewiatan – pojawi się niedługo w ArcheAge (CN), gdy tylko kolejna faza testów beta się rozpocznie, tzn. pod koniec tego tygodnia. Na chińskiej stronie gry znalazłem dziś kilka materiałów, które pokazują nam jak będzie wyglądała walka przeciwko Lewiatanowi i oczywiście jaką z niej można wynieść nagrodę, a mowa tutaj o secie uzbrojenia Lewiatan
Lewiatan to starożytny, upadły smok i grając w ArcheAge otrzymamy misję, w której celem jest jego zniewolenie. Budujcie więcej już teraz swoją flotę, gdyż niełatwo będzie pokonać tą bestię, na pewno hektolitry krwi zostanie przelanej.

lewiatan w archeage


Zabicie Lewiatana to jednak jedynie początek, każdy tu dostaje nagrodę, ale o prawa do jego truchła będziecie musieli ponownie stanąć do walki, po zabiciu bestii kończy się PvE i rozpoczyna PvP. Normalni gracze po zabiciu stwora staną do walki z piratami (również graczami) o prawo do zabrania ciała bestii co daje nam dodatkową nagrodę. Podczas walk możemy zdobyć zarówno złoto jak i materiały do craftingu, których użyjemy do stworzenia setu Lewiatana składającego się z pięciu części.

armor set lewiatan


Gry podobne