Jak pewnie wiecie, w The Settlers Online niezwykłym powodzeniem cieszyły się zadania kryzysowe. Do tej pory mieliśmy do dyspozycji pierwsza dwa, czyli „Cztery wiatry” i „Upadła armia”, a teraz wyłania się przed nami trzecie z kolei zadanie tego rodzaju. 

Tytułowe „Wielkie zło” to nowy łańcuch questów, z którym zmierzy się każdy fan strategii od Ubisoft i już od 23 maja aż do 30.05.2016 możecie zakasać rękawy i ruszyć po wspaniałe nagrody. Jednak jeśli nie macie conajmniej 16-ego poziomu to nie będziecie mogli wziąć udziału w zabawie. Oczywiście po szesnastym levelu rodzaj zadań jaki przypadnie Wam do wykonania zależy od aktualnego poziomu i tutaj podzielono je na sześć różnych grup: 16-25, 26-35, 36-45, 46-50, 51-65 oraz 66-75


Każda grupa otrzyma indywidualny zbiór zadań, na które złoży się zadanie główne, cztery zadania etapowe i 13 pod-zadań. Oczywiście nagrody będą dopasowane do trudu jaki włożyliście w ich zdobycie i im wyższa (wg. wyżej prezentowanych poziomów) grupa tym pokaźniejsza nagroda.

Nagrody są różne, ale żeby zebrać choć doświadczenie, jakieś zasoby a nawet klejnoty, niezbędne będzie chociażby ukończenie pod-zadań bądź etapów zadań. Jeśli jednak uda Wam się ukończyć cały łańcuch zadaniowy to prócz klejnotów z pewnością wpadną Wam jakieś ciekawe budynki.


Gry podobne