Misje specjalne w grze Wiejskie Życie różnią się od misji klasycznych tym, że:

  • są dostępne jedynie przez określony okres czasu
  • na graczy, którzy ukończą misję specjalną zawsze czeka nagroda

Podobnie jak misje klasyczne, misje specjalne są wyświetlane z lewej strony Twojego ekranu. Po naciśnięciu na nie, wyświetli się panel z historią wprowadzającą do misji, a następnie panel z zadaniami, podobnie jak w misjach klasycznych.


Specjalne misje zbierania

Są dwa typy misji specjalnych. Jedną z nich jest misja zbierania. Przycisk umożliwiający dostęp do misji znajdziesz po prawej stronie ekranu, jak pokazano na poniższym obrazku.


W tego typu misjach gracz zbiera przedmioty, które może znaleźć podczas zbiorów plonów, zrywania owoców z drzew, zbierania produktów z maszyn czy zbierania produktów zwierzęcych. Naciśnięcie na ikonę misji zbierania otwiera jej panel, w którym wyjaśniono jakie plony, owoce i przedmioty należy zbierać. Po ukończeniu wszystkich czterech zadań gracz otrzymuje nagrodę specjalną!

Misja specjalna – maszyna zbierająca

Drugim typem misji specjalnych jest maszyna zbierająca. Zwykle w pierwszym etapie misji gracz jest proszony o umieszczenie danej maszyny zbierającej na swojej farmie. Po jej umieszczeniu gracz może rozpocząć kupowanie nagród w maszynie za określone przedmioty. Przedmioty te może znaleźć podczas zbiorów plonów, zrywania owoców z drzew, zbierania produktów z maszyn czy zbierania produktów zwierzęcych.


Nie otrzymuję żadnego zbieranego przedmiotu

Jeśli misja wydaje się nie zaliczać żadnego z zebranych przez Ciebie przedmiotów, odśwież swoją grę i sprawdź ponownie. Upewnij się również, że zbierasz dokładnie te plony, owoce i produkty, które są wymagane w misji. Jeśli poprawnie wykonujesz wszystkie zadania, oznacza to, że po prostu zabrakło Ci szczęścia. Próbuj dalej! Jeśli jednak przez dłuższy czas nie otrzymałeś żadnego ze zbieranych w misji przedmiotów, skontaktuj się z naszym Zespołem Obsługi Klienta.


Gry podobne