Zadań w grze Wiejskie Życie jest cała masa, podzielone na kategorie, w dużej ilości, z pewnością wielu z Was przeraziły. Ale koniec z tym, bo powstała tzw. Lista do zrobienia, dzięki której już nigdy nie zapomnisz o misjach klasycznych czy specjalnych jak i o zamówieniach helikopterowych. Można zapisywać na niej także zadania z Kawiarni czy Łodzi jak i wszelkie zamówienia z Centrum Gości.

Jak dodać zadanie do Listy do Zrobienia?

Możesz dodać zamówienia i zadania do Listy do Zrobienia po naciśnięciu na ikonę przedmiotu danego zamówienia lub zadania i następnie wybraniu ikony Listy do Zrobienia z (+) plusem.


Aby sprawdzić stan dodanych zamówień i zadań wybierz ikonę Misji Dnia (!) pod swoim awatarem i wybierz drugą zakładkę gdzie zobaczysz Listę do Zrobienia.


Po zrobieniu zadania naciśnij na ‘Zrobione’, aby usunąć je z Listy do Zrobienia. Do listy można dodać maksymalnie 20 zadań i zamówień.

Jak usunąć zamówienia i zadania z Listy do Zrobienia?

Zamówienia czy też zadania same się usuwają jak tylko je ukończymy. Można też nacisnąć na znak zapytania przy zadaniu i wybrać ikonkę z minusem.Gry podobne