Jak wiecie, kryształy to waluta – najcenniejsza – w grze Stonies. Dzięki nim zdobędziemy wiele cennych przedmiotów podczas gry jak i będziemy mogli przy ich pomocy przyśpieszyć zadania, szybciej naprawiać narzędzia czy sprawniej powiększać swoje budynki. Poniżej w poradniku przedstawiamy siedem sprawdzonych sposobów na darmowe zdobywanie Kryształów w Stonies.

1. Sklep z kryształami

Najszybszą metodą uzyskania kryształów jest wybranie się do miejsca, którego nienawidzi większość graczy – otóż do sklepu z kryształami. Aby to zrobić wystarczy kliknąć na znak plusika obok ikonki kryształów. W sklepie można znaleźć masę różnych pakietów na każdą kieszeń, najdroższe oczywiście są najbardziej opłacalne, ale to zwykły element marketingowy i lep na naiwnych.


Dlaczego tak mówię? Sprawdźcie te pakiety, niektóre z nich mają dodatkowe bonusy w postaci kryształów lub dodają nam do gry specjalne przedmioty, dlatego też uważajcie zanim dacie się naciągnąć.

2. Modlitwa w miejscu kultu

Jak pewnie wiecie, miejsce kultu to specjalna przestrzeń w której mieszkańcy Stonies oddają cześć swoim bogom. Wysyłając mieszkańców do modlitwy mamy możliwość zdobywania odłamków kryształów, które następne w pobliskim magazynie wymienimy na całe kryształy. Do jednego kryształu potrzeba aż 100 odłamków, ale zawsze lepsze jest to niż wyrzucanie na nie realnych pieniędzy.

Wskazówka: Im więcej Stonies modli się jednocześnie, tym krócej musimy czekać na zakończenie modlitwy, a co za tym idzie szybciej otrzymujemy odłamki kryształów.


3. Prezent za logowanie

Podobnie jak w wielu innych grach, również i w Stonies możemy otrzymać kryształy w formie nagrody za częste logowanie do gry. Jeśli codziennie się zalogujemy to piątego dnia otrzymamy aż 3 kryształy za darmo, więc po pewnym czasie sporo można zaoszczędzić ich na niezbędne wydatki.

4. Zdobywanie kolejnych epok

Przejście do kolejnej epoki to szansa na pokaźną ilość bardzo cennych nagród. W niektórych epokach zyskasz także odłamki kryształów do magazynowej kolekcji.

Wskazówka: Im wyższa epoka, tym bardziej skomplikowane są zadania wymagane do zdobycia kolejnej epoki. Pamiętajcie, że im wyższy poziom trudności, tym cenniejszych nagród można spodziewać się za jego pokonanie.


5. Recykling fragmentów malowideł

Jeśli z pakietu obrazkowego otrzymasz część malowidła, którą już posiadasz, skorzystaj z opcji recyclingu, by zamienić ją na odłamki kryształów.

6. Wymiana punktów portalowych

Zbierane przez ciebie punkty za osiągnięcia oraz codzienne zdrapki na portalu mogą zostać wymienione również w grze Stonies. Jedna wymiana przynosi 2 kryształy.

7. Oglądanie reklam (aplikacja mobilna)

Grając w Stonies na aplikacji mobilnej masz także niepowtarzalną okazję na zdobywanie odłamków kryształów za oglądanie reklam. Reklamy możesz obejrzeć co 24h, nie częściej. Są one dostępne w ilości 5, a obejrzenie każdej przynosi 10 odłamków kryształów. Aby rozpocząć oglądanie reklam, wystarczy kliknąć na ikonę telewizora znajdującą się po prawej stronie ekranu. Możesz tam także sprawdzić ilość wykorzystanych już reklam.


Gry podobne