Bamberg, 1 lipiec 2021. upjers otwiera bramy do lata i rozdaje mnóstwo prezentów w swoich grach przeglądarkowych. Twórca i wydawca popularnych gier online uruchamia cztery letnie kalendarze dla swoich graczy.

My Little Farmies odkrywają w kalendarzu letnim towar z zupełnie nowymi możliwościami produkcyjnymi. Dodatkowo otryzmacie czas premium, złote boostery i tygodniowe bony na owoce, zboże, warzywa, włókno i drewno.


Wszyscy gracze My Free Zoo mogą cieszyć się na wyjątkowe zwierzę: albowiem w letnim kalendarzu czeka na was bydło texas longhorn. Jeśli nie przegapicie ani jednego okienka, otrzymacie parkę tych niesamowitych krów do rozmnażania! Dodatkowo w tegorocznym kalendarzu dostępna jest nagroda z ubiegłorocznego kalendarza letniego. Dostępne są również darmowe srebrne i złote boostery, czas premium oraz zespoły pracowników.

W kalendarzu letnim w Wauies dostępne są za darmo dwa zwierzęta domowe: kot burmilla i kot bretoński epagneul. Oba były wcześniej dostępne tylko jako ekskluzywne bonusowe zwierzaki w grze. Ponadto za okienkami kalendarza gracze Wauies znajdą punkty doświadczenia, walutę premium i dekoracje z poprzedniego letniego eventu.

Również w My Sunny Resort możecie teraz codziennie otwierać małe okienka kalendarza. Kryją się za nimi hoteldolary, waluta premium, XP, przydatne dekoracje i dużo zabawa. Gracze mogą wykorzystać je do upiększenia swojej wspaniałej oazy i z pewnością awansować o jeden lub dwa poziomy.


Wszystkie cztery letnie kalendarze trwają od 1 do 31 lipca 2021 r. Jeśli przegapicie okienko, to możecie je również później otworzyć w zamian za walutę premium. upjers życzy Wam fantastycznego letniego czasu z grami przeglądarkowymi z Bambergu!


Gry podobne