TownShip to gra przeglądarkowa na portalu społecznościowym Facebook. Ale co ma wspólnego miasto (town) ze statkiem (ship), czyżby chodziło o miasto na statku?

Nic bardziej mylnego, otóż druga część tytułu ship to końcówka słowa friendship oznaczającego przyjaźń, więc jak widzicie chodzi tutaj o budowanie przyjacielskiego miasta. Całość gry polega na budowanie naszego miasta, w którym jesteśmy, że tak to ujmę głową wszystkiego, coś w stylu burmistrza. To co nas zaskoczy to dodatkowe elementy rodem z gier farmerskich, a wszystko po to aby dostarczać mieszkańcom naszego miasta niezbędnych produktów. Jednak musicie uzbroić się w cierpliwość bo wszystko wymaga czasu i oczywiście szeroko zakrojonych inwestycji.


W MMO TownShip znajdziemy też takie elementy jak kopalnie produkujące budulec pod naszą infrastrukturę, mnóstwo przeróżnych zadań do wykonania, a dzięki tym na początku poznamy całą mechanikę gry. W sumie jak na to nie spojrzeć mamy tutaj w pełni samodzielnie prosperujące miasto, wszystko co robimy ma swój związek z innymi budynkami czy też czynnościami. Sadząc w dobrych miejscach zboże możemy skorzystać z młyna, aby zamienić je w mąkę, a później już tylko do piekarni i możemy cieszyć się świeżym pieczywem.


Gry podobne