Co powiecie na kolejną grę przeglądarkową, gdzie głównie zajmiemy się budowaniem własnego miasta? To właśnie w nowej odsłonie oferuje nam przeglądarkowa gra na naszej klasie TownShip. Na samym początku musimy przede wszystkim nazwać nasze miasto. Wąsaty, starszy Pan przeprowadzi nas dość sprawnie przez wszystkie tajniki gry, więc będzie to coś na wzór tutorialu, który radzę przejść każdemu początkującemu graczowi. Dowiecie się już na starcie, że nie ma rozbudowy bez inwestycji, a tych z kolei nie będzie bez gotówki, więc zaczynamy od zaorania naszych pól uprawnych, w końcu z czegoś się utrzymywać musimy. Oczywiście różne aspekty rozgrywki są ze sobą ściśle powiązane, jak właśnie ilość pól uprawnych zależy od naszej populacji, a aby mieć więcej ludności musimy budować nowe budynki mieszkalne, brzmi oczywiście, ale musimy zwracać na takie szczegóły uwagę, aby wszystko szło jak po maśle.Na polach uprawnych można sadzić naprawdę różnorodne rzeczy, od tych prostych jak pszenica, która wzrośnie bardzo szybko po te, które dojrzewają kilka godzin, ale oprócz plonów przyniesie nam dość sporo doświadczenia, a przy ich sprzedaży uzyskamy większe profity.

gra przeglądarkowa TownShip na nk


W grze via www na nk TownShip będziemy mieli także liczne zadania do wykonania od prostych instrukcji w stylu posadź lub zbierz jakiegoś rodzaju rośliny po już bardziej skomplikowane zadania, gdzie aby zdobyć potrzebne materiały będziemy musieli wysyłać prośby do znajomych.

Dobra, ale co można zrobić z roślinami, które zasadziliśmy oprócz ich sprzedawania? Oczywiście mamy tutaj kilka opcji bo przecież z półproduktów, które zbierzemy zrobić co lepszego i sprzedać już gotowy wyrób z większym zyskiem. Odnośnie pszenicy możemy oddać ją do młyna, gdzie otrzymamy mąkę, a mąkę przesyłamy do piekarni i dostajemy wyrób końcowy czyli – chleb. Bardzo ciekawe połączenie gry farmerskiej z elementami ekonomicznymi, bo to właśnie przy takich aspektach mamy okazję obmyślić strategię naszej działalności i dokładnie zaplanować, aby wyjść z interesu z potężnym dochodem. Dobra, ale oprócz całej działalności produkcyjnej możemy zająć się usługami, począwszy od otwierania własnego sklepu po budowanie różnego rodzaju infrastruktury komunalnej jak remiza strażacka, szpital, szkoły i wielkie centra handlowe. Do budowania niektórych rzeczy potrzebujemy materiałów budowlanych, ale będziemy uzyskiwać je co godzinę, o ile będziemy je zbierać, a nie zawsze będzie to możliwe.

gra przeglądarkowa TownShip na nk


W grze TownShip wszystko polega na klikaniu, wybierając budynki do budowy, sadząc rośliny czy uprawiając pod nie pole, a następnie z budynków i z pól zbieranie profitów. Wszystko za pomocą kliknięcia. Jednak czymże byłoby miasto z samymi fabrykami i budynkami mieszkalnymi? Dlatego też mamy do wyboru szeroką gamę dekoracji, a także dróg, uliczek i alejek, dzięki którym w samym środku miasta można zbudować piękne „zielone płuca” – czytaj park. Jednak tak naprawdę zabawa zaczyna się po zdobyciu większych poziomów, bo z początku mamy naprawdę ograniczony wybór wszystkiego w grze, więc zbieramy początkowo doświadczenie i złote monety na dalsze inwestycje. No niestety jest też tutaj waluta Premium „Twoja gotówka”, za którą przyśpieszymy budowę, a także zakupimy specjalne dekoracje w postacie przeróżnych cudów świata jak Sfinks czy też sławne budynki jak Empire State Building. A myśleliście o tym, aby w waszym mieście było małe jeziorko, albo coś w rodzaju rzeki? Jeśli tak to można skorzystać z różnych rodzajów terenu i ukształtować nasze miasto tak jak sobie tego zawsze marzyliście.

gra przeglądarkowa TownShip na nk

Jeśli nasza kreatywność nabierze tempa i skończy się miejsce na dalszą rozbudowę to możemy spokojnie rozbudowywać nasze miasto wzdłuż i wszerz, ale to będzie kosztować, albo zapłacimy sporą cenę w złotych monetach, albo zapłacimy w walucie Premium.


W grze TownShip znajdziecie miejsce, gdzie składowane są wszystkie nasze przedmioty, materiały i rośliny – mowa o magazynie. Będziemy mogli zobaczyć cenę całej zawartości naszych zapasów, a także podejrzymy pojedyncze ceny produktów.

gra przeglądarkowa TownShip na nk

Jako, że gra na nk TownShip znajduje się na portalu społecznościowym to gra zawiera wiele elementów związanych z tą tematyką, jak tradycyjne motywy wysyłania prezentów i tworzenie listy życzeń, a także publikowanie próśb na tablicach naszej klasy. Oczywiście nie zabraknie także zapraszania znajomych i dodatkowych profitów z tym związanych.

gra przeglądarkowa TownShip na nk

Jeśli chodzi o grafikę to wszystko prezentuje się całkiem nieźle, a nawet znajdziemy tutaj jakieś podstawowe animacje. Ogólnie z grywalnością to różnie bywa, ale gra jest od niedawna na portalu więc nie ma co oczekiwać jakiś cudów, ale polecam grę dla graczy typowo casualowych.


Gry podobne