Torpia to gra przeglądarkowa, darmowa o charakterze strategiczno-ekonomicznym. Na początku wybieramy po której ze stron, dobra czy zła, chcemy się opowiedzieć.

Później już tylko musimy zająć się rozbudową naszego imperium. Gra jest polecana dla fanów takich produkcji jak Traviam czy Plemiona, gdyż zasady są identyczne, a różni się wszystko ogólnie samą fabułą. Oczywiście znajdziemy tutaj dość dobrze rozbudowany samouczek, który przeprowadzi nas przez realia gry.


Możemy tutaj produkować przeróżne towary po czym handlować nimi z innymi graczami. Nie zabraknie także elementów szkolenia własnej armii. Rozbudowując swoją infrastrukturę musimy pamiętać aby nie zabrakło nam nigdy potrzebnych surowców. Mapa świat bardzo przypomina Plemiona, w sumie nie ma co tu za wiele się rozpisywać schemat gry jest znany fanom gier strategicznych.

Torpia6

Jednak nie ukryje, że mam wrażenie iż upjers wykupiło licjencje na silnik rodem z plemion i zmieniło tylko grafikę, ale zawsze to jakieś urozmaicenie. Nowości tutaj nie wymienie, ale wszystko co powinno być w takiej grze znajdziecie własnie tutaj. Wypada życzyć dobrej zabawy.Gry podobne