Zrób więcej miejsca na swojej farmie w grze Wiejskie Życie: Nad morzem umieszczając drzewa w Szkółce Leśnej!  Możesz jej używać, aby przechowywać i pielęgnować drzewa, tak aby mogły one dalej dawać owoce. Szkółka Leśna zostaje odblokowana na poziomie 35 i jest dostępna do zakupu w Sklepie na farmie w zakładce Budynki.

Jak dodać drzewo do Szkółki Leśnej

1. Kliknij na Szkółkę Leśną. Teraz kliknij na zielony znak ‘+’ wewnątrz pomieszczenia.


2. Kliknij na drzewo, które chcesz umieścić w Szkółce Leśnej. Możesz kliknąć na ikonę niebieskiej strzałki, aby dodać wybrane drzewo do Szkółki Leśnej.


Będziesz potrzebować Kropli Wody, aby dbać o drzewa. Kliknij przycisk ‘+’ na górze panelu Szkółki Leśnej i wymień (Super) Konewki na Krople Wody.

Jak zadbać o swoje drzewa

Drzewa w Szkółce Leśnej będą rosły automatycznie. Jeśli chcesz możesz użyć w niej Konewek, lub Super Konewek, aby przyspieszyć ich wzrost.

Motywy Szkółki Leśnej

Naciśnij na ikonę kolorowego Pędzla, aby sprawdzić motywy Szkółki Leśnej. Po zakupie motywu stanie się on na stałe dostępny i da Twoim drzewom specjalne korzyści.


Jak dodać więcej pomieszczeń

Naciśnij przycisk ‘Rozbuduj’, aby dodać więcej pomieszczeń do swojej Szkółki Leśnej.

Jak przenieść Drzewa do Szkółki Leśnej

Naciśnij na drzewo wewnątrz Szkółki Leśnej, a zobaczysz dwie niebieskie ikonki. Ikona po lewej stronie pozwoli Ci przenieść Drzewo ze Szkółki z powrotem na farmę. Druga ikona pozwoli Ci przenieść Drzewo do innego pomieszczenia wewnątrz szkółki.


Gry podobne