Jednym z głównych celów gry Świat wg Zombie jest wykonanie rytuału w Świątyni Majów na Wyspie Majów, który sprawia, że nasz zombiak staje się na nowo człowiekiem. Jednak droga do tego jest długa i niekiedy nie bardzo zrozumiała dla przeciętnego gracza. Do wykonania rytuału „Zostań człowiekiem” potrzebujemy tajemniczego eliksiru zwanego Zombium

Zombium jest naprawdę skomplikowaną substancją, do której stworzenia wymaga się sporej ilości nakładów zarówno czasowych jak i tych w postaci zebranych surowców. Gotowanie tego wywaru przebiega w kilku etapach i dziś postaram się je wam przybliżyć.


Na początek musimy zebrać składniki jak na obrazie poniżej, na czerwono oznaczono ilość sztuk danego materiału, którą musicie uzbierać, aby ruszyć dalej.

Składniki do przygotowania zombium

Źródło:

Dalej już zostaje nam przygotować Zombium, ale najprostszą metodą przygotowania owego eliksiru jest ta przedstawiona poniżej:


Metoda przygotowania zombium (gotowanie)

Pamiętajcie, że najpierw musicie dostać się na Wyspę Majów i tam znajdziecie nieukończoną budowlę Świątynia Majów, którą trzeba ukończyć, aby przeprowadzić cały rytuał. Przy okazji zapraszam do naszego poradnika odnośnie kolekcji jak i wykopywania materiałów.


Gry podobne