Jak wiesz, zasoby w State of Survival są niezbędne do przetrwania. Wymaga ich rozbudowa budynków, przeprowadzania badań i szkolenie oddziałów. Istnieje wiele sposobów na zdobywanie zasobów, jednak zgromadzenie ich z pól zasobów jest jedną z najbardziej efektywnych metod, ponieważ możesz zebrać dużą ilość zapasów nawet jeśli jesteś offline.

Jak szybko zbierać surowce na mapie?

Dlatego też chciałbym podzielić się z Wami podstawową wiedzą o tym jak najefektywniej gromadzić zasoby.


  1. Wyślij oddziały do gromadzenia, gdy masz inne rzeczy do zrobienia i nie planujesz logować się do gry przez jakiś czas.
  2. Możesz zwiększyć prędkość gromadzenia zasobów poprzez badania i punkty talentu swojego Naczelnika.
  3. Niektórzy bohaterowie mogą dodać bonus do Twojej prędkości gromadzenia. Upewnij się, że powołałeś odpowiednich bohaterów.
  4. Ładowność oddziałów decyduje o tym, ile zasobów Twoje wojska mogą unieść do domu. Nie wpłynie ona jednak na prędkość gromadzenia.
  5. Wyślij więcej zespołów do jednoczesnego gromadzenia zasobów. Na przykład: posiadając 3 grupy żołnierzy gromadzące zasoby w tym samym czasie, Twoja prędkość gromadzenia będzie 3 razy wyższa niż prędkość 1 grupy.
  6. Twoje oddziały będą szybciej gromadzić zasoby, jeśli wyślesz je na pola zasobów o wyższych poziomach.

Spróbuj przenieść swoją osadę do centralnej części mapy, ponieważ tam znajduje się więcej pól o wyższym poziomie. Mamy nadzieje, że ten przewodnik pomoże Ci w bardziej efektywnym gromadzeniu zasobów.

Jak zwiększyć tempo zbierania?

W State of Survival mamy kilka sposobów na przyśpieszenie zbierania surowców:


  • Z badań uzyskamy maksymalny bonus do +252%.
  • Z talentów wyciągniemy maksymalni +251%.


Gry podobne