W grze State of Survival ważna jest gra zespołowa. Za wstąpienie pierwszy raz do sojuszu zyskujemy spore korzyści, a przede wszystkim biokapsle (tylko za pierwsze dołączenie), a także wiele nowych zadań, dostęp do prezentów czy ciekawych wydarzeń. Na początku gry wybieramy sojusz, aby wykonać zadanie i nie oszukujmy się, ale nie jest to zawsze najlepszy wybór i gdy zwiększymy nieco moc bitewną to zapragniemy od sojuszu czegoś więcej. Obecny może nam już nie wystarczy i trzeba będzie podjąć decyzję o jego opuszczeniu i szukaniu nowego, lepszego z bardziej aktywnymi graczami.

W dzisiejszym artykule dowiecie się jak opuścić sojusz i choć dla wielu graczy sprawa wydaje się dość oczywista to są osoby, które nie radzą sobie z wyszukaniem wspomnianej opcji pozwalającej nam odejść z obecnego sojuszu.


Jak odejść z sojuszu w State of Survival?

  • Na początek przejdź na stronę swojego sojuszu klikając ikony na dolnej części ekranu gry oznaczonej jako “Sojusz”.
  • Po lewej stronie masz trzy zakładki: Sojusz, Członkowie i Zarządzaj, nasz interesuje ta ostatnia, kliknij na nią.

  • Kliknij na ikonę z napisem “Opuść” i potwierdź chęć opuszczenia sojuszu.

Zmiana sojuszu

Pamiętajcie, aby przed odejściem z sojuszu odebrać wszystkie dostępne prezenty i korzyści. A jeśli aktualnie coś budujecie poproście o pomoc sojuszników i poczekajcie, aż jej udzielą. Dopiero potem odejdźcie z sojuszu. Po co? Otóż poszukiwanie nowego sojuszu może nieco potrwać, więc wykorzystajcie stary na maksimum.


Gry podobne