Chciałeś kiedyś zostać piratem? W grze Skarby Piratów na Naszej Klasie masz taką możliwość. Możesz już dziś odkrywać tam prawdziwe skarby za pomocą pradawnych map pozostawionych przez najsłynniejszych korsarzy.

Gra Skarby Piratów to rozgrywka podzielona na kolejne etapy wraz z którymi podążamy poprzez mapę do miejsca ukrycia największego skarbu o jakim nie śniło się nawet największym filozofom. Na każdym etapie zabawy musisz wykonywać misje, odbierać dodatkowe zadania i uważać aby nie skończyły się w tym całym szaleństwie wszystkie życia.


Rozgrywka oparta jest o mechanikę „trzy w rzędzie”, a to oznacza że naszym głównym zadaniem jest tak przesuwać między sobą sąsiadujące elementy, aby tworzyły linie składające są z co najmniej 3 identycznych klejnotów, oczywiście piszę co najmniej bo im ich więcej jest tym więcej zgarniemy za nich punktów bądź uda nam się aktywować specjalne, bonusowe klejnoty. Na każdym z poziomów dostajemy zestaw konkretnych zadań do wykonania. Jeśli wykonamy je to kończy się dana runda, a następnie podliczane są zdobyte punkty, a na ich podstawie przyznawane są nam gwiazdki (maksymalnie 3). Po zebraniu odpowiedniej liczby gwiazdek aktywuje się specjalna runda bonusowa.


Jeśli jakiś poziom stwarza nam dużo problemów to możemy go powtórzyć dzięki posiadanym życiom (serduszka), które odnawiają się co kilkanaście minut. Możemy sobie ułatwić zabawę także dzięki dukatom (waluta premium), za które kupić można dodatkowe życia czy specjalny bonus. Za dukaty można również zakupić rum dla naszych żeglarzy, a za jego pomocą pomogą nam w odblokowaniu kolejnych epizodów w grze.

Gra Skarby Piratów na NK nie różni się zbytnio od innych produkcji z gatunku „trzy w rzędzie”. Grafika jest przyjemna dla oka, nic nie przycina, więc uważam ją za dobrą, tymczasową rozrywkę, choć osobiście preferuje choćby Candy Crush Saga.


Gry podobne