Wszyscy farmerzy w Big Farm na pewno zauważyli w okolicy swoich włości zagrodę dla koni, ale niestety nic nie dało się z nią zrobić, gdyż była całkowicie zablokowana. Dziś się to zmienia i przybyła tam Rose McLundy, aby raz na zawsze rozwiązać ów problem. Pracowała niegdyś jak trenerka koni na czym zbiła małą fortunę, więc postanowiła kupić własną stajnię, tak tą o której wspomniałem na początku. 

Jednak po kilku dniach nasza rudowłosa przyjaciółka przekonała się, że sama sobie nie poradzi ze wszystkimi obowiązkami, a że nasza farma jest w pobliżu to prosi nas o pomoc. Póki co niewiele możemy jej pomagać, ale z czasem to się zmieni i zagroda dostanie kolejne dodatki.


konie big farm

My zaopiekujemy się końmi, pomożemy Rose w codziennych obowiązkach, a ona w zamian pozwoli nam nazwać swoich podopiecznych jak i brać udział w sesjach treningowych. Będziemy także uczestniczyli w zawodach, w których zmierzymy się z końmi innych graczy. W miarę postępów będziemy mogli posiadać coraz więcej i więcej koni, nasza hodowla rozrośnie się tak szybko jak wieść o kolejnych wygranych w zawodach. Co więcej, jeśli dorobimy się dobrych jakościowo okazów to będziemy mogli je rozmnażać, a w efekcie otrzymamy małego źrebaka, który odziedziczy to co najlepsze po swoich rodzicach.

Oczywiście nowy budynek, czyli stajnie dla zwierząt znajdziemy na konnym ranczu. Wchodząc do niego znajdziemy swoje okazy jak i wszelkie potrzebne do gry informacje. Póki co możemy mieć jednego konia, ale twórcy gry obiecują, że niedługo hodowla będzie mogła się powiększać.


Zwrócić uwagę trzeba na atrybuty każdego konia, skoro będziemy go trenować to coś w nim się musi rozwijać i będą to kolejno zwinność, wytrzymałość i siła. To one decydują o tym czy wygramy wyścig/zawody czy tez nie. Zmierzymy się również z Lesterem, farmerem Georgem i kowbojką Tessą.

Wracajcie szybko do gry bo będzie się działo.


Gry podobne