Rock Free to przeglądarkowa gra o muzyce i tańcu, w którą możemy zagrać w każdej chwili bez płacenia czegokolwiek. Na początku kreujemy swoją postać, tym razem nie będzie to tancerz, ale rokujący muzyk rockowy. Pokazując swój talent i umiłowanie do muzyki możemy sprawić, ze zauważy nas cały świat i z początkującego męczy druta zostać możemy znanymi gwiazdami rocka.

Oczywiście oprócz nadania imienia naszej postaci w Rock Free możemy również zadecydować o jej wyglądzie, ubiorze czy rodzaju gitary elektrycznej jaka poprowadzi nad ku dalszej karierze. Co więcej, w miarę upływu czasu odblokuje się nam opcja tworzenia własnego klubu, w którym będziemy ćwiczyć najlepsze kawałki rockowe na świecie, aby później móc stanąć do pojedynków z najlepszymi w branży.


rock_free_59

 

Graj na wirtualnej gitarze za darmo

Zagramy przede wszystkim na gitarze elektrycznej i całą zabawę urozmaicą nam różnego rodzaju animacje, które jak na realia przeglądarkowe są całkiem przyjemne i dobrze wykonane. Gra w dużej mierze przypomina Guitar Hero, ot widzimy struny gitary po której przemieszczają się nutki, a my musimy w odpowiednim momencie jedynie wciskać klawisze od jeden do pięciu.


Jeśli grając kawałek w Rock Free nie popełniamy błędów to napełnia nam się specjalny bar – FanPower, gdy już jest pełny to uzyskujemy dodatkowe bonusy.

W omawianej grze możemy zrobić wielką wirtualną karierę, albo po prostu logować się każdego dnia, aby się dobrze bawić i trenować swoją zręczność. Wszyscy którzy kochają muzykę wiedzą, że takie tytuły jak ten czy Audition Online to obowiązkowe pozycje na ich zakładkach przeglądarki. Zagrać możemy całkowicie za darmo już dziś, ale czy macie odwagę rzucić wyzwanie innym rockmenom i zostać największym gitarzystą na całym świecie?

Zdjęcia z gryGry podobne