Audition Online jest grą 3D kładąca duży nacisk na aspekt muzyczny. Jest to gra MMO o tańcu i dobrej zabawie, w którą zagrać może każdy bez względu na wiek czy płeć. Jeśli wolicie gry, gdzie ciągle trzeba walczyć z hordami potworów, gdzie popiszecie się największym mieczem czy pukawką, to gra Audition Online nie jest dla was. 

W prezentowanej grze każdego dnia możemy wziąć udział w licznych konkursach tanecznych organizowanych na najpopularniejszych parkietach całego świata. Możemy tutaj udowodnić, że to właśnie my potrafimy tańczyć i robimy to naprawdę dobrze. Do rywalizacji przystąpimy z innymi graczami, którzy również trenują taniec i chcą zgarnąć kasę za zwycięstwo. Pieniądze będą nam potrzebne przede wszystkim do zakupu nowych przedmiotów i akcesoriów do ubioru. Całość gry Audition Online została wykonana w japońskim stylu anime, przez co mamy nieco przesłodzoną grafikę, ale nie ona tutaj odgrywa główną rolę.


audition-online-4

Możemy dowolnie zmieniać wygląd naszego tancerza czy tancerki i pochwalić się unikalnym wyglądem, który odróżni nas na parkiecie od innych.

Pokaż kto tańczy najlepiej

Sterowanie to chyba jedna z najważniejszych rzeczy, które musicie opanować w prezentowanej dziś grze. Musimy w odpowiednim czasie przyciskać klawisze na klawiaturze, a każde spóźnienie to kolejne, utracone punkty w grze. Grać możemy w różnych trybach, od treningu po grupowe rywalizacje. Można także projektować własne choreografie, a nawet zatańczyć w blasku księżyca.


W Audition Online rozwijamy nasze talenty na parkietach, zostaniemy prawdziwym tancerzem i żaden You Can Dance nie może się równać z tym co nauczymy się tutaj. Tutaj trudność zabawy określona jest poziomem skomplikowania rytmu danej piosenki, możemy tańczyć, bawić się, rozmawiać ze znajomymi itd.

Zdjęcia z gry


Gry podobne