Halloween 2014 niedługo, a tu już o świętach bożego narodzenia myślą stratedzy z The Settlers Online. Na razie przygotowane są zmiany związane ze świątecznym eventem, który rozpocznie się 11 grudnia, ale możecie je podejrzeć już na serwerach testowych gry. 

Jak to bywa z podobnymi wydarzeniami z różnych okazji przygotowano nam nowy surowiec, którym będą prezenty, które pewnie znacie z zeszłego roku i jeśli wam ich kilka zostało to będzieci je mogli wykorzystać i w tym roku.


Jak zdobyć prezenty w Settlers Online?

Dodatkowe prezenty można zdobywać na wiele sposobów i zacznijmy wyliczanie od kalendarza eventowego, który dostępny będzie gdy tylko wydarzenie się rozpocznie w grudniu bieżącego roku. Pojawią się także nowe przygody, gdzie Prezenty będą główną nagrodą, a każda przygoda będzie utrzymana w śnieżnym, bożonarodzeniowym klimacie. Zbierajcie również przedmioty kolekcjonerskie, które po zebraniu pełnej Kolekcji dadzą nam w nagrodę nieco nowej waluty.

budynki świąteczne na boże narodzenie

Prezenty zdobędziecie także z codziennych zadań jak i ze specjalnych questów przygotowanych specjalnie na Boże Narodzenie. A gdy poślecie Odkrywcę na poszukiwania skarbów to może przyniesie wam dodatkowo kilka z nich. Dla tych co nie narzekają na braki w domowej kasie przygotowano również paczki z prezentami, które będzie można kupić w Sklepie gry.


Zapewne dokłądne informacje na temat eventu jak i przygody „Dostawa prezentów” pojawią się przed rozpoczęciem wydarzenia. Bądźcie czujni i testujcie zmiany na www.tsotesting.com.


Gry podobne