Gra The Settlers Online zmienia się każdego dnia i to na naszych oczach, a teraz jak się okazuje, wydawca szykuje swoim fanom zupełnie nowe wydanie gry, które można już teraz podejrzeć na serwerze testowym. Oczywiście macie tego świadomość, ze to co widzicie podczas testów może ulec diametralnym zmianom tuż po premierze aktualizacji? Ale koniec tej paplaniny, przejdźmy do konkretów.

W Settlersach pojawią się nowe premie górskie, które pomogą nam usunąć góry z naszej wyspy, dzięki czemu będzie więcej miejsce pod zabudowę, co powinno ucieszyć zwłaszcza graczy z dużym stażem. Premie możecie kojarzyć jeszcze z 2013 roku, ale teraz przeszły one znaczącą przemianę i są praktycznie nie do poznania, ale za to jak skuteczne.


nowe premie górskie

Kolejną nowością będą Scenariusze, czyli specjalny rodzaj przygód, do których nie będzie potrzebne nam żadne wojsko, a dzięki samym premiom będzie możliwość ich całkowitego ukończenia. Scenariusze zostaną podzielone na trzy różne stopnie trudności i podobno po aktualizacji dostaniemy tylko cztery takie przygody, ale jak wcześniej wspomniałem, do tego czasu wiele może się zmienić. Takie przygody odnajdziemy w trakcie Poszukiwania Przygód.

W jednej z przygód trzeba będzie ożywić martwy las.


Zainteresowani? No to szybko wchodzimy na tsotesting.com i sprawdzamy jak to wszystko o czym pisałem wygląda w praktyce. Niestety jest to wersja angielska, ale czy to jakiś problem dla tak wprawionych strategów jak Wy?


Gry podobne