Północny Front w grze Z Day: Hearts of Heroes to nowa mapa, dostępna dla graczy, posiadających Kwaterę Główną na poziomie 19 lub wyższym. Na mapie tej gracze mogą gromadzić Kryształy Lodu. Gracze z różnych Regionów mogą dołączyć do tego samego Północnego Frontu i rywalizować ze sobą, aby wygrać wspaniałe nagrody.


Jak dołączyć do Północnego Frontu?

Północny Front to wydarzenie, do którego można wejść poprzez Centrum Wydarzeń za uiszczeniem opłaty 100 sztuk Złota.

Po zapłaceniu należy poczekać na rozpoczęcie kolejnej rundy. Czas rozpoczęcia można sprawdzić w Centrum Wydarzeń.

Po zakończeniu odliczania, naciśnij “WEJDŹ”, aby zostać teleportowanym na losowe współrzędne mapy Północnego Frontu.


Co robić na Północnym Froncie?

Twoim celem jest zgromadzenie jak największej ilości Kryształów Lodu z Kopalni Kryształów (poziomy 1-4). Aby tego dokonać, po prostu wyślij oddziały, aby gromadziły Kryształy w Kopalniach. Gracze na Północnym Froncie umieszczani są w rankingu na podstawie ilości Kryształów Lodu, które zgromadzą na koniec rundy.

Co się stanie jeśli zaatakuję innych graczy?

Możesz atakować bazy innych Dowódców na Północnym Froncie. Jeśli wygrasz, baza wroga zostanie teleportowana do losowych współrzędnych, a jego oddziały zostaną odesłane z powrotem do bazy.

Możesz też atakować Kopalnie Kryształów okupowane przez innych Dowódców. Jeśli wygrasz, Twoje pozostałe oddziały zaczną gromadzić w niej Kryształy Lodu.


Zasady Północnego Frontu:

  1. Aby wejść, wymagana jest Kwatera Główna co najmniej na poziomie 19.
  2. Każda Ekspedycja jest podzielona na wiele Rund. Każdy Dowódca może uczestniczyć w jednej Rundzie i musi zapisać się z wyprzedzeniem.
  3. Teren Północnego Frontu zawiera różne poziomy Kopalni Kryształów. Im wyższy poziom Kopalni Kryształów, tym szybciej będą zbierane Kryształy Lodowe. Rankingi tworzy się na podstawie liczby zebranych Kryształów Lodowych.
  4. Tylko jedna armia może zbierać Kryształy Lodowe w Kopalni Kryształów w danym momencie, więc podczas zbierania patrz za siebie!
  5. Dzięki technologii Profesora Langa wszystkie zabite oddziały będą traktowane jako ranne i umieszczone w Szpitalu Regionu.
  6. Szybkość leczenia w Szpitalu Regionu jest szybsza niż w innych szpitalach, a do leczenia oddziałów nie są potrzebne zasoby. Gdy transport zamyka się na końcu Ekspedycji, wszystkie ranne oddziały zostaną automatycznie wyleczone.
  7. Nagrody Rankingu są wysyłane poprzez e-mail na końcu Ekspedycji.

Gry podobne