Po dwóch latach od startu gry MMORPG TERA, deweloperzy zapowiedzieli pierwsze rozszerzenie do o nazwie Fate of Arun. Niestety od 2012 roku „magia”, która napędzała całą mechanikę gry jakoś „przygasła” i En Masse ma nadzieje odzyskać choć cień dawnej sławy dzięki nowemu dodatkowi zwiększając przy tym maksymalny poziom postaci do 65-tego i przenosząc nas na kontynent znajdujący się w północnej części Arun, gdzie staniemy do krwawych walk z bezduszną armią. 

Poznamy nowe miasto Highwatch, które zamieszkuje tajemnicza rasa Barakan. Zajmiemy się uwolnieniem rodziny Khirians jak i walką z dziwnym gościem o imieniu Galactus, który nowi koronę przypominającą logo z Magic 2013.


Na zdjęciu poniżej widzimy miasto Highwatch, które leży u podnóża wysokiego pasma górskiego, a na drugiej fotce mamy wioskę Guwangi, która przeniesie nas już w bardziej przyjemne, tropikalne klimaty .

tera_fate_arun_1

tera_fate_arun_2


Jednak Fate of Arun to nie tylko modyfikacje wizualne i dwa wyżej wymienione miejsca. En Masse mówi również o nowych umiejętnościach, lochach, sprzęcie i nowych bitwach PvP. Niestety mnie osobiście martwi brak jakichkolwiek informacji na temat nowych klas czy grywalnych ras, bo na to zapewne wszyscy czekają najbardziej. Biorąc po uwagę to, że klasa Reaper pojawiła się już w tym roku to mało prawdopodobne, aby dodali nam nową, a szkoda.

[youtube id=”a0Ft2_nhalU” width=”673″ height=”356″]


Gry podobne