Najwyższy czas przejść się do Doliny Dekoracji w Big Farm, gdzie będzie można się cieszyć najnowszym wydarzeniem w Parku Tematycznym, które rozpoczęło się 28 marca. Od dawna pracujecie ciężko jako farmerzy, więc odskocznią będzie spróbowanie swoich sił w zarządzaniu parkiem tematycznym, gdzie znajdziecie masę ciekawych budynków generujących punkty do eventu jak i dekoracje z dużą dawką szczęścia. Każdy z budynków w parku musi być aktywowany, aby móc działać, a do tego należy napełnić dany budynek przekazując do niego produkty rolne. Im więcej oddajecie produktów tym dłużej generowane będą dla was punkty. Macie szansę na nagrody rankingowe jak i wiele przydatnych drobiazgów za aktywność.


Nowe poziomy maszyn rolniczych

Maszyny rolnicze mają teraz dodatkowy poziom, zarówno Ciężarówka, Retroklasyk jak i Multifarmer. Z pewnością wymienione maszyny na wyższym poziomie usprawnią codzienne prace w waszych gospodarstwach.

Zmiany w Wioskowym Jarmarku

Na pewno pamiętacie jarmark z zeszłego roku. Tym razem czekają was lepsze nagrody jak i obniżenie wymogów dla kolejnych progów, dzięki którym zdobywacie nagrody, które de facto też będą pokaźniejsze. Niestety tym razem wydarzenie będzie trwało krócej niż normalnie, nie siedem, a tylko 4 dni, ale za to wzmocnienia zaczynają się nie o 10 procent, a już od 50%.

Czy to goryl w słomkowym kapeluszu?

W trakcie zeszłej edycji Komisji Fridy poznaliście nową i chyba najbardziej apetyczną dekorację! Goryl w słomkowym kapeluszu, czyli pomysł jednego z graczy, zwyciężcy WWC Modrý šmoula z czeskiego serwera. Ów gość otrzymał imię Fred, jest bardzo spokojnym i wesołym facetem, który potrafi radować się kawałkiem zielonej trawy w blasku słońca.


Obecnie Goryla otrzyma tylko nasz zwycięzca i członkowie jego sojuszu, dopiero później będzie mógł go kupić każdy.


Gry podobne