Gra Paradise Island 2 kontynuuje sukces swojego poprzednika, również symulatora budowy miasta, który został wydany jeszcze w 2010 roku, więc aż cztery lata musieliśmy czekać na drugą część, ale czas pozwolił także udoskonalić rozgrywkę, wprowadzić znacznie lepszą grafikę, która zaskoczy każdego posiadacza urządzeń mobilnych z systemem iOS czy Androidem.

Podobnie jak pierwszą część, tak i Paradise Island 2 wydało nam to samo studio, czyli Game Insight (Transport Empire, Rule the Kingdom).


Opis gry Paradise Island 2

W grze Paradise Island 2 na nowo wcielamy się we właściciela jak i jednocześnie menadżera własnego kurortu położonego na pięknej, egzotycznej wyspie. Interes ostatnio nieco podupadł, więc naszym głównym zadaniem będzie przywrócenie kurortowi jego dawnej świetności, umieszczenie w nich nowych budynków mieszkalnych dla odwiedzających jak i dodanie co nieco nowych atrakcji , aby żaden z gości się nie nudził i miło wspomniał swój pobyt. Dodatkowo budynku usługowe pozwolą wydać gościom więcej kasy, a co za tym idzie zarobimy znacznie więcej na rozbudowę ośrodka.

Paradise Island 2

W międzyczasie musimy wykonywać zadania, które pojawiają się wraz z naszymi postępami. Za ich wykonanie zbierzemy doświadczenie, no i oczywiście kasę, bez której dalszy rozwój nie byłby możliwy. Budynki w kurorcie przynoszą spore zyski o ile je dobrze rozstawimy i nie będziemy zapominać o ich ulepszaniu. Dla odwiedzających rozbudujemy nasze bungalowy i domki, które będziemy im wynajmować, ale to nie wszystko. Niedaleko plaży warto rozstawić budki z zimnymi napojami jak i te, w których goście będą mogli kupić hot-dogi i hamburgery jak tylko poczują głód.


Paradise Island 2

Myślicie, że to już wszystko co może zapewnić wczasowiczom szczęście? Otóż nie, nasz kurort musi jakoś wyglądać, więc ustawianie dekoracji jest jak najbardziej wskazane i jeśli to zrobicie to szybko zauważycie jak wzrasta szczęście każdego z nich. Za doświadczenie, które zdobędziemy z kolejnych zadań jak i za rozbudowę, możemy zyskiwać nowe poziomy, a przy każdym awansie odblokowują się nowe dekoracje, budynki czy inne atrakcje, które urozmaicą gościom odpoczynek na wakacjach.

Oczywiście sama grafika nie daje szans poprzednikowi się bronić, jest o wiele lepsza, ale co się dziwić, między Paradise Island 2 a jej poprzednikiem jest przepaść czasowa prawie pięciu lat. Nasze konto w grze można połączyć z innymi, społecznościowymi usługami za co zgarniemy wiele cennych dodatków i bonusów. A w samą grę zagracie pobierając ją z Google Play bądź z App Store.Gry podobne