Każda osoba znajdująca się w mieście w grze Odlotowe Wieżowce (Pocket Tower) może negocjować z inwestorami i zdobyć nagrodę za udział w negocjacjach! Negocjacje odbywają się poprzez odpowiadanie na pytania zadawane przez inwestorów, co w praktyce polega na prostym naciskaniu przycisku odpowiedzi. Jeśli negocjacje zakończą się sukcesem, inwestorzy zasilą budżet miasta dolarami, a także pozostawią każdemu z negocjujących nagrodę pieniężną oraz kufer z niespodzianką (może to być: Szef, dolary, marketing/PR lub dodatkowe monety).

Są dwa tryby negocjacji. W trybie łatwym jest 5 minut na negocjacje, w trybie normalnym 3 minuty. Kolejne pytania od inwestorów pojawiają się co 5 sekund. Inwestorzy odwiedzają miasta w dniach: wtorek, środa, piątek, sobota i niedziela. Zatrzymanie (anulacja) negocjacji wiąże się z odczekaniem 2 minut, nieudane (zakończone negocjacje) sprawiają, że kolejną próbę możemy podjąć po 5 minutach. Zatrzymać (anulować) negocjacje mogą: Burmistrz i Wiceburmistrz.


Podsumowując, uczestnicy odpowiadają na 36 pytań w trybie normalnym i na 60 w trybie łatwym . W przeciwnym razie będzie można powrócić do nich po 5 minutach.

Gdzie można znaleźć inwestorów?

Moje miasto => Inwestorzy (Tylko gdy są obecni w mieście.)

Porady

1. Im większa liczba mieszkańców zaangażowanych w negocjacje tym łatwiej zakończyć je sukcesem.
2. Powodzenie z Inwestorami zależy od łącznego bieżącego dochodu wszystkich uczestników negocjacji. Czym jest wyższy tym lepiej.
3. Bieżący dochód może być podniesiony poprzez kupienie w sklepie Marketingu na poziomie 300% i rozłożenie wszystkich produktów na sprzedaż.
4. Im wyższy bieżący dochód gracza tym wyższa jest jego skuteczność i procentowy udział w negocjacjach.


Jeden gracz może negocjować tylko raz na 20h (pod warunkiem, że negocjacje prowadzone przez mieszkańców miasta zakończyły się sukcesem i osiągnięciem 100% ), ale liczba prób jest nieograniczona. Opcja dostępna dla każdego miasta powyżej 10 poziomu.


Gry podobne