Gry w stylu Tamagotchi były niezwykle popularne w latach 90-tych, a teraz podobna rozgrywka przeniosła się na urządzenia mobilne i ludzie oszaleli ponownie na punkcie opieki nad wirtualnymi zwierzakami. Jednym z przykładów jest gra My Talking Tom, która jest nie tylko najlepsza, ale i najpopularniejsza zwłaszcza wśród użytkowników korzystających z Androida.

Poniżej znajdziecie kilka wskazówek w zgrabnym poradniku, które pozwolą utrzymać waszego kota w szczęściu i zdrowiu, więc korzystajcie z nich, ale pamiętajcie, że macie również własny rozum. Róbcie to co najlepsze dla waszego podopiecznego.

My Talking Tom

  1. Jak działa gra z łapaniem myszy?
  2. Jak zdobywać darmowe monety w My Talking Tom?
  3. Jak zdobywać więcej jedzenia w grze?
  4. Jak się bawić z kotem?
  5. Jak zmienić imię naszego kota?
  6. Jak usypiać naszego kotka?
  7. Jak przemeblować kuchnię?
  8. Jak zmienić wygląd Toma?

Jak działa gra z łapaniem myszy?

Mini gra polegająca na łapaniu myszy jest jedną z najprostszych, nie musimy przejmować się czasem, po prostu klikamy paluchem na ścieżce najbardziej zatłoczonej przez myszy i nawet nie obejrzycie się jak szybko wasz worek z gryzoniami się zapełni.

Jak zdobywać darmowe monety w My Talking Tom?

Prócz normalnych sposobów na zdobywanie monet możemy również skorzystać z kilku promocyjnych metod pozwalających nam zdobyć o wiele więcej darmowych monet. Największy zastrzyk monet otrzymamy za włączenie powiadomień w grze (Push Notifications) w Cash Store, pod opcją Free Coins. To w sumie 500 monet za nic, a dodatkowo możemy otrzymywać wiadomości za każdym razem jak nasz kot będzie wymagał specjalnej opieki (uwagi). Grając w inne gry jak i oglądając materiały reklamowe dostaniemy znacznie mniej moner, ale obie opcje to i tak doskonałe źródło dodatkowych monet.

WARTO ZOBACZYĆ  World of Warriors: 10 najważniejszych wskazówek do gry

Monety również zarabiamy opiekując się kotkiem, karmiąc go, zabierając go do łazienki i tam kąpiąc, bawiąc się z nim czy kadząc go spać. Również grając w mini gry możemy zdobyć nawet spore ilości monet, wszystko zależy od tego jak dobrze nam pójdzie w takiej grze, czyli ile zdobędziemy w niej punktów.

W grze My Talking Tom mamy wiele różnych zadań i codziennych wyzwań do ukończenia. Podążajcie za instrukcjami i ukończcie je wszystkie.

Dzięki postępom w grze zdobywamy nowe poziomy, a tym samym zbieramy punkty doświadczenia z ukończonych zadań. Za każdym razem jak wchodzimy na wyższy poziom dostajemy darmowe monety.

Monety możemy także kupić za prawdziwe pieniądze, ale tapnać na „Free Coins” w odpowiednim miejscu w grze, aby zdobyć je za darmo.

Jak zdobywać więcej jedzenia w grze?

Bardzo ważne jest to, aby nie przekarmić naszego kota w My Talking Tom i gdy on albo ona jest już w pełni nakarmiony/na to dodatkowe karmienie to strata jedzenia. Zamiast tak robić trzymajcie go co jakiś czas na granicy głodu, oczywiście nie zagłódźcie go, ale lepiej czasami go nie nakarmić do syta niż przekarmiać. Różne rodzaje jedzenia, fiolek i słodyczy mają zupełnie inne działanie, działają w inny sposób na poziom sytości, że tak powiem, więc zwracajcie uwagę na ewentualne bonusy jakie się wiążą z karmieniem Toma danym rodzaje pożywienia. Pamiętajcie również, że otrzymujecie wraz ze wzrostem poziomu kota nowe rodzaje pożywienia.

Jak się bawić z kotem?

Nasz kot nie potrzebuje wcale jedzenia czy schronienia tak bardzo jak naszej uwagi, zainteresowania. Aby pobawić się z nim po prostu na niego tapnijcie, a jego ikona szczęścia powoli będzie się zmieniała, aż osiągnie pełny poziom 100%. Podobnie jak z innymi wskaźnikami nie wbijemy poziomu szczęścia wyżej niż 100%.

WARTO ZOBACZYĆ  Brave Little Beasties: Poradnik w FAQ

Jak zmienić imię naszego kota?

Niestety, Tom pozostaje Tomem i nie zmienimy mu imienia, choć na samym starcie macie taką możliwość i to co tam wpiszecie pozostanie już do końca gry, więc wybierajcie właściwie i z rozwagą imię dla swojego pupila.

Jak usypiać naszego kotka?

Po jedzeniu i zabawie nasz kot potrzebuje chwili odpoczynku. Pamiętajcie, aby zawsze przed wyłączeniem gry położyć swojego kota spać i równie ważne jest to, aby w sypialny wyłączyć światło poprzez tapnięcie na lampę. Jeśli nie wyłączycie światła to wasz kot nie pójdzie spać.

Jak przemeblować kuchnię?

Aby stworzyć nowe wnętrze w naszej kuchni przejdźmy do sklepi gry i tam tapnijmy na słowo Kuchnia (Kitchen). Z tego miejsca możemy zmienić tapety, rolety, typ lodówki czy obrus. To tylko pozwala nam na kosmetyczne zmiany, więc może jednak warto zainwestować ciężko zarobione monety gdzieś indziej? Wiele przedmiotów w zakładce pojawia się wtedy, gdy osiągniemy odpowiedni poziom.

Jak zmienić wygląd Toma?

Możemy mu podarować kapelusz (denne), założyć mu okulary (nudne), zmienić mu kolor oczu czy futra… Jest też kilka innych opcji, ale odblokowują się po osiągnięciu określonego poziomu.

Mam nadzieje, że dokładnie zapoznaliście z naszymi poradami do gry My Talking Tom i wiecie co robić dalej. Jeśli macie jakieś pytania w związku z grą to zapraszam do zadawania ich w komentarzach.