Mighty Pirates jest nową gra RPG na Facebooku, dzięki której zostaniemy kapitanem swojego własnego statku pirackiego. Jako kapitan, Twoim zadaniem będzie rekrutacja swojej własnej załogi piratów, składającej się z przyjaciół na Facebooku, badanie różnych bezludne wysp, które pojawiają się na mapie, rozbudowa statku i jego armat, aby wytrzymać więcej obrażeń i mocniej strzelać w walce na pełnym morzu.Walka na pełnym morzu z innymi, konkurencyjnymi statkami pirackimi i zarabianie więcej, a także zbieranie mapy, dzięki czemu można znaleźć zakopany skarb i wykonywania zadań. poziom wzmocnienia, zdobywając punkty doświadczenia i zakup uaktualnień dla statku przez zarabianie pieniędzy. Oto kilka wskazówek, podpowiedzi, kody i triki do Mighty Pirates …

wygrywać bitwy może być bardzo trudne w tej grze, szczególnie w późniejszych poziomach. Istnieje jednak kilka wskazówek, które pomogą uczynić dostępne to wiatr, aby wygrywać bitwy, a zatrzyma cię przed swoje kawałki mapy skradzione przez innych piratów, kiedy nie grają.


Mighty Pirates 001

Przede wszystkim nie wydawać pieniądze na cokolwiek, dopóki nie kadłuba chcesz na swój statek. Kadłub stanowi ogromne ilości punktów życia, które są numerem jeden czynnik pozwalając wygrywać bitwy statków. Można nawet wygrać bitwy statku gorsze armaty, jeśli masz mnóstwo punktów życia. Wydać wszystkie swoje środki na kadłubie, jeśli musisz.

Z kadłuby, drugim najbardziej istotnym czynnikiem (po punkty życia) jest, jak wielu portów działa twoja kadłuba? Zł kadłubów, które mają więcej portów cannon – ten sposób zwiększy uszkodzenia można zrobić na rundę przez gwałtowny kwoty.


Więc co działa trzeba kupić? Zł najpotężniejszych te, które można sobie pozwolić – proste. Jeśli stanie, należy kupić przynajmniej jeden bardzo silny, single-shot armatnie dla głównego kapitan strzelać, gdyż będą mogli odpalać go z najbardziej dokładności, a ich dodatkową moc ataku pozwoli również zwiększyć moc swojego już potężny armaty, a nawet więcej.

Mighty Pirates 002

Jednak strzał z winogron to także doskonały wybór armat. Każdy strzał armaty winogron pożarów 3 różnych kul – z których żaden nie są bardzo silne, ale biorąc pod uwagę, że każda działka shot lądujesz na statek przeciwnika zaczyna się zupełnie nowy ogień, i każdego pożaru zabiera więcej punktów z każdej rundy statku, że oparzenia na, można zabrać ogromnej ilości dodatkowe punkty za atak przez dodanie jednego lub dwóch strzałów z winogron do reportoire.


Jednakże, nie należy używać wyłącznie z winogron zdjęć jak ogólnie są słabe napastników, i nie wydaje się być ograniczenie liczby pożarów można uruchomić na przeciwnej pancernik (lub jak wiele pożarów statku przeciwnika można uruchomić na statek).

Więcej ogólnych porad:

Po dodaniu nowych członków załogi, dodawać osoby, które już w grze, jeśli możesz. jeśli dodać ludzi, którzy nie gry, ich charakter będzie bardzo słaby. Jeśli jesteś bardzo poważnie o silnej załogi, przejść do oficjalnej strony Mighty Piraci na Facebooku i dodawać osoby, które „jak” w grze, lub udać się do żadnego forum o Mighty Piraci i znaleźć najbliższego „add me” wątku i zacząć dodanie osób. Wyższego poziomu członków załogi masz, tym lepiej.

Jeśli nie chcesz, aby dodać więcej ludzi i chcących po prostu dodać ludzi, którzy są rzeczywiście przyjaciół, i są zmuszeni do dodawania znajomych, którzy nie grają w grę, po prostu użyj ich do słabych członków załogi

Mighty Pirates 003

Podczas zwiedzania wyspy, zwrócić uwagę na różnorodne przekąski, owoce, które można zarobić w całej wyprawy. Nie zapominaj, że masz je, bo można odebrać wiele z nich w trakcie poszukiwań, a każdy z nich korzystać przywraca 2 energii. Aby ich użyć, przejdź na stronę główną mapę, kliknij na „mój zapas”, a znajdziesz je wszystkie. Korzystania z nich wszystkich i uzyskać wiele więcej energii zwiedzania wyspy i szybsze wyrównywanie się!


Gry podobne