Masz ochotę zostać piratem? Popływać statkiem po bezkresnych morzach i oceanach? Zacznij przygodę z grą przeglądarkową Tradewinds.

Jak już sama nazwa wskazuje naszym głównym zadaniem będzie handel w stylu kup taniej sprzedaj w innym miejscu drożej. Więc przyda nam się niewielka chociaż smykałka ekonomiczna. W celu dobicia targu musimy przemieszczać się z portu do portu, a początkowy tutorial szybko wyjaśni nam tajniki gry.


Jeśli już uda nam się osiągać stałe dochody to będziemy mogli rozbudowywać swój statek, a nawet stać się posiadaczem całej flotylli. Jednak jak to zawsze bywało w historii ludzkości, gdzie są statki handlowe i kasa tam są także piraci, którzy bez skrupułów zechcą zagarnąć nasze mienia.

Zadbaj najlepiej o skuteczne uzbrojenie statku i tylko wtedy wyruszaj na morskie podróże. Każdy ruch kosztuje nasz jeden punkt energii, który odnawia się co 4 minuty. Dlatego raczej nie będziemy przesiadywać przy niej po kilka godzin dziennie. Grafia jest na średnim poziomie, ale zadowalającym, a sam produkt znajdziemy na portalu Facebook.


Gry podobne