Ukończyłeś wszystkie poziomy w Merge Dragon i już masz mnóstwo Kamiennych Cegieł i Magii, ale wciąż brakuje Ci Smoczych Klejnotów, a także wciąż potrzebujesz dużo Smoczej Mocy?

Smocze Klejnoty

Najlepszym (i jedynym) sposobem na zdobycie Smoczych Klejnotów bez ich kupowania jest tapnięcie na Smocze Gwiazdy, więc będziemy musieli je jakoś zdobyć. Ponieważ pojawiają się losowo, prawie niemożliwe jest zdobycie 3 Smoczych Gwiazd na jednym poziomie, dlatego prawdopodobnie nie będziesz w stanie połączyć ich na danym poziomie. Na szczęście możesz zabrać je do domu do swojego obozu, jeśli pojawią się na poziomie, o ile je zostawisz, dopóki nie ukończysz poziomu i nie odbierzesz swoich nagród. Następnie możesz scalić 3 (lub jeszcze lepiej: 5), aby zdobyć Wspaniałą Gwiazdę Smoka. Później możesz ją tapnąć i zdobyć około 5 Klejnotów Gigantycznego Smoka, które zdecydowanie powinieneś połączyć w ciągu 5-ciu obok siebie, ponieważ klejnoty poziomu 3-ego dają dokładnie tyle samo klejnotów jak 3 klejnoty na poziomie 2.


Kosmiczne Smocze Jajka (Cosmos Dragon Eggs)

Oczywiście możesz poczekać, aż Kosmiczne Smoki odrodzą się z połączonych Szafirowych Jajek, ale możesz też po prostu grać jeden poziom cały czas ponownie i dostaniesz Kosmiczne Smocze Jajka i Gniazda jako nagrody za poziom, jeśli ukończysz ów poziom określoną ilość razy .

Na początku grasz kilka razy (zwykle trzy razy) aby dostać skrzynię (często Niebezpieczną Skrzynię). Potem grasz już o Kosmiczne Jajko. Po zebraniu jednego jajka grasz o gniazdo kosmicznych jajek. Gniazdo może zawierać aż siedem jaj, ale nie mniej niż trzy jaja. Po zdobyciu gniazda cykl zaczyna się od nowa, czasem z innym typem skrzyni. Za każdym kolejnym takim cyklem zwiększa się ilość prób podczas których zdobywasz kolejne nagrody, czyli musisz grać dłużej aby uzyskać te same nagrody. Jeśli zbyt wiele razy grasz na tym samym poziomie, koszt zdobycia nagrody i poświęcony czas jaki na to przeznaczysz przewyższają samą nagrodę, przez co poziom ten jest użyteczny tylko, gdy chcemy zdobyć Smocze Gwiazdy (Dragon Star).

Możliwe nagrody

Każdy poziom zawiera także „możliwe nagrody”. Są one losowo oferowane za darmo w nagrodę za poziom po ukończeniu go i obejmują Smocze Jaja dla określonego rodzaju smoka. Jajko jest rzadko oferowane i (jak w przypadku wszystkich nagród za poziom) musisz je zaznaczyć, aby zabrać je z powrotem do obozu.


Jajka to dodatkowy (i mile widziany) bonus za wielokrotne granie na jednym poziomie.


Gry podobne