Jaskinie (Dens) w grze Merge Dragons to ekscytująca funkcja społecznościowa, w której możesz dołączyć do grupy do 30 graczy, aby towarzysko, dzielić się swoimi postępami oraz oferować sobie wzajemne porady i wskazówki. Możesz także zobaczyć sumę połączonych gwiazd i mocy smoka swojego sojuszu.

W tej chwili Dens to świetne miejsce do spotkań towarzyskich z podobnie myślącymi graczami. Jeśli czujesz, że utknąłeś na danym etapie lub szukasz nowych pomysłów jak grać, jakich strategii użyć, jak zorganizować obóz lub przejść określone poziomy, dołącz do Jaskini i dziel się wiedzą z innymi.


Jak mogę odblokować mój zamek?

Jaskinia odblokuje się, gdy zdobędziesz wystarczającą Moc Smoka. Sprawdź obiekt Jaskinia w lewym dolnym rogu obozu, aby zobaczyć postępy w ich odblokowywaniu.

Jak mogę stworzyć i nazwać swoją Jaskinię?

Aby utworzyć jaskinię, nie możesz już być w innej jaskini. Naciśnij przycisk Den UI na HUD, a stamtąd będziesz mógł wyszukać Jaskinię, do której chcesz dołączyć lub możesz stworzyć własną w cenie 500 monet.


Będziesz mógł dostosować nazwę, opis, typ, język, minimalną moc smoka i niestandardowy emblemat.

Możesz również oznaczyć Jaskinię jako „Prywatną”, co uniemożliwi jej wyświetlanie w wynikach wyszukiwania, chyba że ktoś wyszuka dokładną nazwę Twojej Jaskini.


Jak mogę zmienić nazwę mojej Jaskini?

Kiedy tworzysz swoją jaskinię, stajesz się jej przywódcą.

Jeśli jesteś przywódcą jaskini, możesz edytować ustawienia jaskini za pomocą przycisku „Ustawienia jaskini” w menu rozwijanym, które znajdziesz w interfejsie Jaskini.

Menu rozwijane znajduje się po prawej stronie przycisku „Szukaj”.

Jak mogę zmienić swoją nazwę lub zdjęcie w jaskini?

Aby zmienić nazwę profilu, przejdź do mapy świata, otwórz Ustawienia gry (ikona koła zębatego), przewiń w dół i wybierz „Edytuj profil”. W oknie dialogowym „Edytuj profil” możesz wprowadzić nową nazwę gracza. Jeśli jesteś w jaskini, możesz również dotknąć siebie na liście członków, aby uzyskać informacje o sobie, a następnie wybrać przycisk „Edytuj profil”.

Pamiętaj, że kiedyś nazywało się to „Nazwa obozu”, ale zmieniono ją na „Nazwa gracza”.

Jak mogę edytować emblemat Jaskini?

Możesz stworzyć nowy emblemat dla swojej jaskini, wybierając jej wzory, ramki i symbole, a także kolory.

Podczas tworzenia Jaskini naciśnij przycisk „Edytuj emblemat”.

Możesz także utworzyć losowy emblemat, naciskając przycisk „losowy”.

Jeśli chcesz zmienić swój dotychczasowy emblemat, musisz być Liderem Jaskini. Przejdź do menu rozwijanego obok nazwy Jaskini na liście członków, a następnie wybierz Ustawienia Jaskini.

Ile jest rodzajów Jaskiń?

Istnieją 3 rodzaje Jaskiń:

  • „Dorywcza” (Casual) jest przeznaczona dla graczy, którzy chcą się towarzysko bez presji, aby awansować lub grać w regularnych odstępach czasu.
  • „Średniozaawansowana” (Intermediate) jest przeznaczona dla graczy, którzy są nieco skoncentrowani na awansie i grają według nieco regularnego harmonogramu. Ten typ występuje pomiędzy „Casual” a „Hardcore”.
  • „Hardcore” jest dla graczy, którzy są bardzo zaangażowani w regularne granie i awansowanie, zwykle uzyskując największą połączoną Smoczą Moc i liczbę Gwiazd.

Jak zaprosić ludzi do dołączenia do mojej Jaskini?

Inni gracze naturalnie dołączą do Twojej Jaskini, gdy pojawi się w wynikach wyszukiwania.

W przypadku pierwszej wersji funkcji Jaskini, jeśli chcesz zaprosić określone osoby, musisz udostępnić nazwę swojej Jaskini tym graczom za pomocą jakiejś metody poza grą, a następnie będą musieli wyszukać Twoją Jaskinię według jej nazwy. W przyszłości poprawimy to, aby ułatwić zapraszanie innych graczy.

Pamiętaj, że jeśli twoja Jaskinia ma 30 graczy to jest pełna i nikt inny nie może dołączyć, dopóki ktoś nie wyjdzie (lub nie zostanie wyrzucony).

Jak wyszukać i dołączyć do jaskini?

Możesz szukać jaskini wyszukując jej nazwę i filtrując rodzaju jaskini (Den Type), języku (Language) i wybrać jaskinie do której możemy dołączyć (Only Dens I can Join).

Po tapnięciu na nazwę jaskini jej szczegóły można zobaczyć w innym oknie, jak poniżej.

Teraz możesz dołączyć do jaskini poprzez tapnięcie na przycisk “Join Den”.

Gotowe!

Jak sprawdzić listę członków?

Kiedy jesteś w jaskini, możesz zobaczyć siłę smoka innych członków i zebrane ilości gwiazd. Po tapnięciu na nazwę gracz otworzy się kolejne okno.

Możesz dodać członka jaskini do przyjaciół lub odwiedzić jego / jej obóz.

Jak działa czat?

Możesz rozmawiać tylko z członkami swojej jaskini, a czat jest dostępny poprzez interfejs Jaskini. Więc musisz być w jaskini aby korzystać z czatu! Poza tym to proste, wpisz wiadomość i wyślij ją do swojej Jaskini! Każda Jaskinia prowadzi bieżący dziennik czatu.

Maksymalna długość wiadomości wynosi 280 znaków i obsługuje emoji!

Podczas rozmowy należy szanować innych graczy, nie używać wulgaryzmów i zawsze używać dobrego języka. Bądź pomocny i przyjazny! Traktuj innych tak, jak chciałbyś być traktowany!

Co się stanie, jeśli przywódca opuści jaskinię lub stanie się nieaktywny?

Aby opuścić jaskinię, przywódca musi najpierw wyznaczyć innego przywódcę.

Jeśli Twój Przywódca stanie się nieaktywny, nic nie możemy na to poradzić – kto wie, czy wróci jutro, za tydzień, czy kiedykolwiek? Jeśli chcesz Jaskinię z bardziej aktywnym Liderem, możesz przełączyć się na nową lub stworzyć własną!

Co się stanie, gdy gracz wyjdzie lub zostanie wyrzucony z jaskini?

Gracze mogą opuścić jaskinię w dowolnym momencie. Mogą nie być w stanie dołączyć ponownie, jeśli jaskinia zapełni się zanim będą mieli ochotę wrócić.

Jeśli gracz zostanie wyrzucony z jaskini, wówczas gracz ten zostanie zablokowany przed ponownym dołączeniem do jaskini.

Kiedy gracz opuszcza lub zostaje wyrzucony z jaskini, jego statystyki są usuwane z łącznych statystyk jaskini (ponieważ statystyki jaskini są zawsze sumą statystyk wszystkich obecnych członków).


Gry podobne