W tym poradniku dowiesz się jak za darmo zdobywać Diamenty w grze Merge Dragons. Z pewnością przydadzą się one w Waszych obozach. A jeśli chcecie poznać tajemnice jakie skrywają Jaskinie w grze to sprawdźcie nasz wcześniejszy poradnik na ten temat. Zobacz także kilka cennych wskazówek dla początkujących, jeśli dopiero co zacząłeś przygodę z grą.

Kup diamenty w sklepie

Istnieje sklep Dragon Gems, który ma wiele opcji, w tym 30-dniową wypłatę Dragon Gem, specjalne pakiety jednorazowych klejnotów bonusowych oraz szereg innych pakietów. (30-dniowa wypłata to świetne miejsce na rozpoczęcie.)


Otwórz sklep za pomocą tego przycisku:

diamenty w sklepie

Wykonuj zadania, aby znaleźć purpurowe smocze gwiazdy

Jeśli chcesz znaleźć klejnoty / diamenty podczas gry, głównym sposobem na ich zdobycie jest znalezienie purpurowych gwiazd smoka, a następnie należy na nie tapnąć. Jeśli jednak znasz te wskazówki poniżej, będziesz w stanie zarobić znacznie więcej:


  • Wykonuj misje! Za każdym razem, gdy ukończysz misję, istnieje niewielka szansa, że ​​zamiast normalnej żółtej spadającej gwiazdy pojawi się fioletowy klejnot / diament. Jest to całkowicie losowe – nie ma żadnej metody ani niczego, co powodowałoby, że mniej lub więcej ich wypada w dowolnym momencie. Opiera się to w całości na szczęściu! Możesz więc spodziewać się pewnych okresów, w których nie zobaczysz ich przez długi czas, a następnie innych, w których dostaniesz ich więcej.
  • Zabierz je do obozu! Jeśli pojawiają się na poziomie, nie dotykaj ich! Zamiast tego zostaw je tam gdzie leżą, a kiedy wygrasz poziom, pojawią się i tak wśród nagród i zabierzesz je do obozu za darmo! Dlaczego? A dlatego, że je zachowacie, aby je później połączyć.
  • Połącz je w 5s! Po zdobyciu *5* purpurowych gwiazd smoka, połącz je wszystkie na raz. Nie łącz 3 (jest to mniej wydajne). Istnieją 2 poziomy Smoczych Gwiazd, więc po ich scaleniu możesz dotknąć ich w celu znalezienia klejnotów / diamentów.
  • Połącz klejnoty / diamenty w 5s! Istnieją 3 poziomy klejnotów o wartości 1, 5 i 15 klejnotów. Połącz klejnoty poziomu 1 i 2 w zestawy po 5, aby uzyskać jak najlepsze wyniki! Następnie zbierz dowolne klejnoty poziomu 3.
WARTO ZOBACZYĆ  Epic Skater: Kilka wskazówek dla graczy, czyli jak być dobrym skaterem

purpurowe smocze gwiazdy

Zbieranie fioletowych gwiazd i klejnotów, aby je scalić, zajmuje trochę czasu, ale warto poczekać!

Diamenty leżą na ziemi

Ostatnim sposobem na znalezienie Klejnotów / Diamentów jest ich szukanie. Czasami one lub fioletowe Smocze Gwiazdy leżą na martwej ziemi w Obozie. Ale są to nieliczne przypadki.

Możesz także odblokować Krainę Premium pod Złotymi Chmurami, aby znaleźć garść Klejnotów i fioletowe Smocze Gwiazdy, a także jajka i gniazda. Najpierw będziesz potrzebować odpowiedniej ilości Smoczej Mocy, a następnie będziesz mieć możliwość zakupu tej ziemi.

Kraina Premium pod Złotymi Chmurami

Kraina Premium pod Złotymi Chmurami

Podsumowanie
Data publikacji
Artykuł
Merge Dragons: Jak zdobyć diamenty za darmo?
Ocena redakcji
51star1star1star1star1star

Gry podobne