Dziś odpowiem wam na najczęściej zadawane pytania odnośnie gry Subway Surfers w tym dość krótkim poradniku. Mam nadzieje, że choć po cześci zaspokoi on waszą rządzę wiedzy i ułatwi zabawę. Polecam metodę instalacji gry na naszych komputerach bo o to chyba najwięcej padało pytań. Miłego czytania i grania oczywiście.

Jak zmienić miasto?

Pewnie wielokrotnie zastanawialiście jak z obecnego miasta w Subway Surfers przejść do kolejnego, zmienić je na inne. Sprawa jest prosta, ot tak nie da się tego zrobić i aby bawić się w nowych miastach należy zaktualizować grę. Proste?


Niekiedy mamy najnowszą wersję od początku gry, a wolelibyśmy bawić się w starszych miastach, tych co były na początku. Tutaj z pomocą może przyjść nam serwis Chomikuj, gdzie znajdziemy starsze wersje gry do pobrania. Wybierzcie odpowiednią dla siebie i zainstalujcie, ale dopóki chcecie bawić się w bieżącym mieści to nie pozwalajcie apce aktualizować się automatycznie.

Jak pobrać grę na komputer?

To bardzo proste, jednak zamiast się o tym tutaj rozpisywać przygotowaliśmy dla was krótki film instruktażowy, na którym zobaczycie jak w kilku prostych krokach można pobrać i zagrać w Subway Surfers na komputerze.

[youtube id=”tXbULyPVMXw” width=”673″ height=”356″]


Po co są klucze w grze?

Klucze pomagają, gdy zginiemy w grze w punkcie, który jest dla nas sporym wyzwaniem. Dzięki kluczom pojawi się opcja „Save me”, po kliknięciu której jeden klucz jest nam zabierany, a my możemy, mimo śmierci kontynuować swój bieg. Klucze również pozwalają odblokować stroje dla naszych postaci.

Jak zdobyć klucze?

Klucze znajdziemy w trakcie biegu, albo w Tajemniczych Skrzynkach (Mystery Box). Możemy również za prawdziwą kasę kupić pewna ilość tych kluczy.

Co dają deski?

Jeśli poruszamy się na jednej z desek to po uderzeniu, albo w sytuacji w której powinniśmy zginać tracimy ją i możemy kontynuować dalej swój bieg.


Jak użyć deski?

Kliknij dwa razy w ekran, albo gdy masz ją w to użyj bluestacks spacji.

Jak zdobyć Jackpot?

Głównie dzienny Jackpot wypada z Tajemniczych Skrzynek tuż po ich otwarciu, ale możemy go z nich uzyskać jedynie raz dziennie.

Jak zdobywać dużo kasy?

Można próbować z Tajemniczych Skrzynek wyłapać Jackpot, wtedy można się bardzo szybko wzbogacić. Innymi sposobami jest choćby całodzienne granie, ale chyba nie o to nam chodzi. Wzbogacić się w wirtualnym świecie można wydawać również prawdziwe pieniądze. Czasami warto również pobijać różne rekordy w grze.


Gry podobne