Znajdź swoją własną Łódź na Wyspie i pomóż innym farmerom ukończyć Zamówienia z Łodzi. Każde ukończone zamówienie da Ci w nagrodę Monety i Bilety Okrętowe.

Jak załadować swoją Łódź?


1. Naciśnij na swoją Łódź, albo to   aby otworzyć Panel Łodzi, gdzie znajdziesz Zamówienia z Łodzi. Naciskając na pudełko, zobaczysz zamówienie i nagrody po prawej stronie panelu. Wybierz zielony przycisk “Załaduj” aby załadować przedmioty do pudełka.

2. Samemu załaduj pierwsze pudełko i wyślij swoją Łódź w morze klikając na ikonę  w prawym, dolnym rogu panelu. Twoja Łódź będzie teraz czekała na morzu, na zawołania innych farmerów, którzy załadują na nią swoje towary.

3. Twoja Łódź powróci do Ciebie automatycznie po załadowaniu wszystkich towarów. Możesz ją również przywołać z powrotem klikając na  . Jeżeli Twoja Łódź jest nadal na Przystani innego gracza, wówczas nie możesz jej przywołać.


Jak przywołać inne Łodzie?

Przywołuj Łodzie innych farmerów i wymieniaj swoje towary na monety i Bilety Okrętowe. Na Przystani masz dwa gwizdki. Liczba gwizdków pokazuje, ile Łodzi możesz przywołać, np. jeżeli masz 4/12 gwizdków, możesz przywołać 4 Łodzie. Po przywołaniu Łodzi liczba gwizdków padnie do 3/12.

Brązowy Gwizdek jest używany do przywoływania Łodzi innych farmerów. Łodzie, które do Ciebie przypłyną, będą wybrane losowo. Każdego dnia otrzymasz 4 takie gwizdki, ale możesz zebrać ich łącznie 12.


Niebieski Gwizdek służy do wezwania Łodzi Kumpli. Otrzymasz 1 taki gwizdek na dzień, a łączeni możesz ich zebrać 3. Miej na uwadze, że Twój Kumpel musi najpierw wysłać swoją Łódź na Morze, zanim możesz wybrać i zawołać jego Łódź. Gdy Łódź przybędzie na Twoją Przystań, kliknij na nią i zacznij wypełniać zamówienie. Im więcej wykonasz zamówień, tym więcej otrzymasz nagród! Kliknij na przycisk “i” w Panelu Łodzi, aby zobaczyć nagrody.

Liczby na Gwizdkach poinformują Cię, jak wiele Łodzi możesz aktualnie przywołać i na ilu już dzisiaj załadowałeś towar. Liczby te są ograniczone i będą codziennie odświeżane.

Centrum Handlu

Wyślij swoją załadowaną Łódź do Centrum Handlu, aby zyskać Bilety Okrętowe. Aby wysłać tam swoją Łódź, otwórz Panel Łodzi i naciśnij przycisk “Do Centrum Handlu”. Twoje towary zostaną wymienione na Bilety Okrętowe, których możesz użyć do rozbudowy i remontu Łodzi. Niedokończone zamówienia będą usunięte po wysłaniu Łodzi do Centrum Handlu.

Rozbudowa i remont Łodzi

Rozbuduj i personalizuj swoją Łódź! Zacznij naciskając na górny pokład Łodzi, jak na powyższym obrazku. Pojawią się trzy ikony.

Ikona z niebieską strzałką otworzy panel rozbudowy, gdzie możesz zobaczyć materiały wymagane do rozbudowy Łodzi na kolejny poziom.

Kliknij na ikonę fioletowej koszulki, aby wyremontować swoją Łódź. Im wyższy poziom Łodzi, tym więcej elementów Łodzi możesz odblokować (zobacz poniższy obrazek). Nie tylko będziesz mógł tu zmienić konkretne elementy Łodzi, ale również dekorować każdą część różnymi przedmiotami.

Przedmioty te będziesz mógł kupić w Sklepie Tajemnica pod zakładką Bilety Okrętowe. Zobaczysz tam jednak tylko przedmioty do części, które już odblokowałeś.

Ostatnia ikona, Globus przeznaczona jest do specjalnych zadań ograniczonych czasowo, w trakcie których farmerzy z całego świata będą współpracować aby osiągnąć wspólny cel. Funkcja ta jest obecnie niedostępna.

Uwaga: Nie możesz rozbudować ani wyremontować swojej Łodzi, gdy nie znajduje się ona na Twojej Przystani.


Gry podobne