Lato w końcu zawitało do naszych wiosek w grze Asterix & Friends dzięki specjalnemu, letniemu wydarzeniu, które potrwa od 6 lipca do 31 sierpnia. W trakcie eventu możemy podczas łowienia, oczywiście przy odrobinie szczęście, złowić spodnie, kurtki i buty. Dodatkowo przesuwanie budynków w obrębie wioski jest całkowicie darmowe.

blueberriesMało tego, za każdym razem, gdy zetniemy drzewo otrzymamy jagody (blueberries). Oczywiście przesuwanie budynków jak i jagody znikną wraz z zakończeniem wydarzenia. To jednak nie koniec, pojawiło się nowe zadanie jak i trzy kolejne osiągnięcia, które skupiają się głównie na zbieraniu wspomnianych owoców. Licznik zebranych jagód pojawił się w górnym, prawym rogu ekranu gry.


Wspomniane zadanie otrzymamy od Gerantolix’a, który poprosi nas o zebranie 50 borówek, za co w zamian otrzymamy przepyszny tort. Zadanie jest powtarzalne – co 12h. Jeśli chodzi o osiągnięcia to staniemy przed wyzwaniem uzbierania 250/1000/2500 jagód za co kolejno nagrodzeni zostaniemy rzymskimi hełmami w ilości 20/50/100 sztuk. Kolejnym osiągnięciem będzie ukończenie określonej ilości razy wspomnianego wyżej zadania. Jeśli wykonamy je 5, 20, bądź 50 razy to odpowiednio otrzymamy 20, 100 czy 200 rzymskich hełmów.

Specjalny kod bonusowy

Wędkarze mogą również cieszyć się specjalnym kodem promocyjnym (6BDEE7F9008783D7A), który upoważnia nas do odebrania nagród jak na obrazku poniżej:

 kod bonusowy


Co ciekawsze, kod może być także użyty jako wejściówka do bety gry World of Fishing, ale dedykowane klucze znajdziecie tutaj. Pamiętajcie, że kod bonusowy ważny jest tylko do 31 lipca, do godziny 23:59. Po tym czasie nie przyniesie Wam ni funta kłaków.


Gry podobne