Domek dla Królików (Bunny Hause) to jak sama nazwa wskazuje, schronienie w Hay Day dla królików. Pierwszy taki domek możemy odblokować na 31 poziomie, a drugi już 10 poziomów później, czyli na 41. Każdy z tych budynków będzie kosztował nas 20 000 monet i może pomieścić do maksymalnie trzech królików.

Króliki praktycznie i tak nie korzystają z uroków wnętrza swojego domku i ciągle widzimy je tuż przed nim, nigdy nie wchodzą do środka. Widzimy więc jak jedzą i jak śpią przed domkami.


Biały Króliczek (White Bunnies)

White_BunnyBiały Królik to zwierzak, który może zamieszkiwać opisany wyżej domek. Gdy damy mu do jedzenia marchewkę to posila się nią przez sześć godzin, a później zapada w sen. Gracze mogą go wtedy obudzić i zebrać przy okazji 30 punktów doświadczenia z każdego królika. W przeciwnym razie pozostaną tak spiąć sobie dalej w spokoju.

Każdy tego rodzaju królik kosztuje 24 zielone vouchery, sześć niebieskich i jeden purpurowy. Pierwszego kupimy już na 31 poziomie, a kolejnego dopiero na 41 (podobnie jak domki).

Puszysty Królik (Fluffy Bunnies)

Fluffy Bunny Fluffy Bunnies to drugi rodzaj królika w Hay Day, który zamieszkuje wspomniane na początku poradnika domki. Podobnie jak poprzednik wcina marchewkę przez sześć godzin i zapada w głęboki sen. Możemy go obudzić i zebrać 30 punktów doświadczenia. Jeśli tego nie zrobimy to będzie spał dalej. Każdy taki królik będzie nas kosztował 12 zielonych voucherów, 12 niebieskich i jeden złoty. Na poziomie 41 dostępne będą dwa zwierzaki tego rodzaju.


Marchewki możemy wyhodować na własnej farmie. Możliwość jej rozsiewania na polach pojawia się od 9-tego poziomu i sadząc jedną marchewkę zbieramy po 10 minutach dwie jak i otrzymujemy dwa punkty doświadczenia za każdą z nich.

Marchewki tutaj są o tyle ważne, że posłużą nam w grze do żywienia królików. Pomyślcie, zamiast sprzedawać marchewkę za rynkową cenę, która wynosi od jednej do siedmiu monet, to możemy ją wykorzystać przy karmieniu królików i ponosić dzięki tym w dość szybko sposób swój poziom.

Jeśli chodzi o vouchery potrzebne do zakupu królików do informacje o tym jak je zdobywać znajdziecie w osobnym poradniku.Gry podobne