Studio My.com uruchomiło jedną ze swoich najlepszych gier strategicznych Jungle Heat na platformie Windows Phone, ale jeśli jesteście fanami wojaczki w iście kreskówkowym stylu to powinniście zajrzeć także na Facebooka, gdzie gra dostępna jest poprzez przeglądarkę internetową.

Mobilni gracze także mogą cieszyć się nią na Androidzie i iOS, gdzie w sumie na zabawę zdecydowało się ponad 23 miliony osób z całego świata.


My dziś mamy dla Was 50 kodów bonusowych do gry, które ważne są na każdej z wyżej wymienionych platform, wystarczy wziąć jeden dla siebie, wpisać w odpowiednie pole w grze i cieszyć się z dodatkowych 50-ciu diamentów na swoim koncie.

[keys id=70961]

Dokładnie, dostaniecie 50 diamentów kompletnie za darmo, więc spieszcie się bo kody rozchodzą się jak świeże bułeczki.


Każdy gracz może wykorzystać jedynie jeden kod na swoim koncie, nie bierzcie więc na zapas i zostawcie coś dla innych.

W grze Jungle Heat gracze biorą udział w walkach w gęstych zakamarkach puszczy bijąc się o cenne złoto i ropę. Jednak przejmowanie kolejnych ziem dla samych surowców to dopiero początek całego konfliktu, najpierw musimy zniszczyć całkowicie bazy nieprzyjaciela i w międzyczasie rozwijać swoją, aby ewentualnym napastnikom nie przyszedł nawet najmniejszy łup zbyt łatwo.


Gry podobne