Marsz w grze King of Avalon to jeden z najczęściej wydawanych rozkazów. Wykorzystywany będzie, gdy zechcesz wesprzeć sojuszników w walce czy obronie ich zamków przed najazdem innego gracza. Również wysyłać będziemy nasze jednostki do marszu celem gromadzenia surowców na mapie świata. Niestety wielkość marszu, czyli liczba jednostek jakie możesz wysłać w pojedynczej akcji jest ograniczona. Na całe szczęście istnieje mnóstwo sposobów, aby to ograniczenie obejść, oczywiście legalnymi metodami. Dlatego też powstał poradnik, który powie Wam jak zwiększyć wielkość marszu w grze King of Avalon?

Najpierw poznajmy bliżej najważniejszy budynek w mieście jakim jest Forteca. Rozbudowując ją możemy odblokowywać kolejne budynki, im wyższy poziom Fortecy tym więcej możliwości roztacza się przed graczami. Co więcej, to właśnie poziom tego budynku w dużej mierze decyduje o pojemności marszu.


Idąc dalej, wielkość marszu zwiększymy również poprzez określone Badania, więc sprawdźcie każdą kategorię badań i jeśli zależy Wam na wysyłaniu większej armii wybierajcie kolejne rozsądnie. Dodatkowo zwrócić należy uwagę na Punkty Talenty, dzięki nim także odkryjemy nowe możliwości, a dołączając do tego Umiejętności Smoka będziemy mieli praktycznie komplet wszelkich możliwości jakie daje nam King of Avalon odnośnie zwiększania pojemności marszu. Na koniec, zawsze można wykorzystać wzmacniacze, które zdobędziecie w trakcie gry z różnych nagród czy skrzyń.

Jeśli chodzi o ilość marszów, nazywanych w grze „Stanowiska Marszu” – jest to ilość armii jakie możesz jednocześnie wysłać do walki. Zwiększać ją można poprzez badania „Stanowisk Marszu” na Uniwersytecie. Dodatkowe armie wyślesz jeśli posiadasz poziom VIP co najmniej ósmy.


Gry podobne