Mam nadzieje, że odpoczęliście po Wielkanocy, bo dziś do gry Goodgame Big Farm przybywają kolejne aktualizacje. Dzisiejsza dotyczy Wioskowego Jarmarku Koła Fortuny, a kolejna która ukaże się w przyszłym tygodniu z pewnością również przypadnie Wam do gustu, ale o nadchodzących zmianach przeczytacie poniżej.

Nowy sezon jeździecki


W tym sezonie macie okazje spotkać cyrkowców, więc nie zabraknie zabawnych kostiumów, magicznych sztuczek czy kremów do twarzy. Ale to nie wszystko, gdyż pojawią się także nagrody w postaci cyrkowych dekoracji i modnych awatarów.

Nagroda Platynowej Ligi: Rozmiar: 5 x 5 / Zadowolenie: 45 / Zadowolenie wioskowe: 45  Nagroda  Diamentowej Ligi : Rozmiar: 5 x 5 / Zadowolenie: 60 / Zadowolenie  wioskowe: 60 

Kolorowe nowe awatary, które można zdobyć podczas wydarzenia!


W Parku Rozrywki Waszym zadaniem będzie przyciąganie turystów i nakłanianie ich do wydawania jeszcze większej ilości miedziaków w Waszej Dolinie Dekoracji. Aby zabrać gości do Waszej Doliny musicie wcześniej umieścić dekoracje i stoiska parkowe. Im więcej miedziaków zarobicie tym większe czekają Was nagrody za ciężką prace. Na koniec wydarzenia nagrody rankingowe będą przyznawane pierwszym 500 graczom, zgodnie z Waszą zajętą pozycją rankingową.  .

Do uczestnictwa w wydarzeniu musicie:

Przygotować stoisko (1) za pomocą dostarczania odpowiednich produktów do niego (2). Produkty można zdobywać na waszych farmach. Pamiętajcie też, że każde stoisko przynosi określone dochody (3), które naliczane są co 1 sekundę. Kwotę można zwiększać dzięki napiwkom (4), ale aby je dostać należy wykonać określone zadania. Ilość posiadanych miedziaków znajdziecie na górnej części ekranu (5), a przychód na sekundę tuż obok (6). Ilość osób, które aktualnie odwiedzają park znajdziecie w prawym, dolnym rogu powyższego ekranu (7).


Przygotowanie straganów

Do przygotowania stoiska musicie zebrać określone produkty (1). Każda przekazana darowizna nagradza nas dolarami. Po przekazaniu produktów uruchamia się zegar (2), który pokazuje przez jak długi okres stoisko będzie aktywne i generowało nam pieniądze.

Uwaga: Jeśli przekażecie produkty na stoisko i użyjecie przycisku kosz, produkty zostaną bezpowrotnie utracone, ale otrzymacie za nie dolary.

Wioskowy Jarmark Koło Fortuny

Podczas tej aktualizacji zostanie skorygowane Koło Fortuny na Wioskowym Jarmarku. Koło Fortuny będzię ukazywać się cykliczne w ten weekend, więc bądźcie czujni.


Gry podobne