W grze Big Farm pojawi się całkiem nowy kalendarz adwentowy, co powinno zaciekawić wszystkich fanów tej wirtualnej farmy. Dodatkowo nie zapomniał i nikim nawet Święty Mikołaj, ale niestety ma on problem – zaginął jeden z reniferów Rudolph i to właśnie Wy musicie pomóc świętemu go odszukać. Poradzicie sobie z tym wyzwaniem?

Gdy tylko nadejdzie pierwszy dzień grudnia to ruszą regularne zadania i każdego dnia za ich wykonanie czeka Was zupełnie inna nagroda, więc otwierając w ten sposób nowe okienka kalendarza adwentowego możecie cieszyć się wieloma nowymi wyzwaniami jak i wspaniałymi, to mniejszymi to większymi nagrodami. Zabawa potrwa do 24 grudnia, więc maksymalnie wykorzystajcie każdy dzień!


Rudolph zaginął, ale to już wiecie. Poniekąd ta sytuacja wyjaśnia sprawę nowych zadań, to właśnie tego renifera będziecie poszukiwać każdego dnia, a codziennie chowa się w coraz bardziej dziwacznych miejscach. Pamiętajcie jednak, że dane zadanie otworzycie w kalendarzu danego dnia, ale jeśli w któryś dzień przegapicie cokolwiek to zawsze istnieje możliwość otworzenia okienka – choć za taką akcję będziecie musieli zapłacić złotem.

Teraz może wspomnę nieco o nagrodach, bo to pewnie one najbardziej Was w tym momencie interesują. Nagrody nie są identyczne dla każdego i w dużej mierze zależą od poziomu gracza. Jednak każdy z Was będzie miał okazję zdobyć i skorzystać z gwiazdkowej waluty.

Chcesz zbudować bałwana?

To nie propozycja, a nazwa micro wydarzeń, które także staną się częścią adwentowego kalendarza. W tym momencie pojawią się na Waszych farmach wiewiórki, których pełno będzie wszędzie. Musimy je wszystkie wyłapać bo inaczej wyjedzą nam wszystkie słodycze, które znajdą na swojej drodze.


Mało tego, świąteczny klimat odbije się także na Zimowej Farmie, gdzie aż zabłyszczy od pięknych ozdób i dodatków, ale przede wszystkim pojawi się śnieg, w którym skrywać się będzie „potwór”. Póki co mało o nim wiemy, ale potwór to potwór, pewnie będzie potwornie „słodki”.

Nie zapomnijcie także wpaść do Warsztatu Świętego Mikołaja, gdzie możecie komponować własne prezenty. Warsztat jednak pojawi się w same święta i będzie dostępny dopiero od 25 grudnia, ale o nim dowiemy się pewnie w kolejnym newsie o Big Farm.


Gry podobne