W dzisiejszym poradniku do gry My Little Farmies chciałem Wam pokazać sposoby bez żadnych kodów czy hacków (które de facto nie istnieją) zdobywania złota i talarów w grze. Klikając na poszczególny temat szybko przeniesiecie do interesującego Was działu.

Na czym polega różnica między złotem i talarami?

Talary są walutą gry, którą można zarobić w grze i za pomocą której można zakupić większość przedmiotów w grze. Za złoto można zaś zakupić ekskluzywne przedmioty i dodatkowe funkcje.
Złoto można otrzymać jako nagrodę za wykonanie głównych zadań w grze, lecz jego głównym źródłem jest bank, w którym można zakupić je jako realną walutę. Złoto można wymienić również na talary, przy czym za jedną sztabkę złota otrzymuje się 250 talarów.


Do czego potrzebuję talary?

Talary potrzebne są do zakupu nasion, zwierząt, dekoracji i budynków produkcyjnych.
Za talary można również dokonać rozbudowy farmy oraz magazynu.

W jaki sposób zdobyć talary?

Talary możesz zarobić w następujący sposób:

  • przez sprzedaż towarów z magazynu,
  • przez sprzedaż towarów klientom z chmurkami nad głową,
  • przez sprzedaż towarów na straganach,
  • przez zdobywanie kolejnych poziomów,
  • przez wykonywanie zadań głównych,
  • przez osiąganie sukcesów,
  • dzięki kartom gotówki z boosterów,
  • przez sprzedaż niepotrzebnych Ci przedmiotów.

Do czego potrzebne jest złoto?

W pierwszej kolejności złoto zasadniczo ułatwia grę. Potrzebne jest ono również na pewnych poziomach rozbudowy farmy i magazynu. Dzięki złotu można również zwiększyć prawdopodobieństwo hodowli podając im karmę na płodność lub na stałe rozbudowując raj dla smyków. Jeżeli nie chcesz czekać na zakup pewnych przedmiotów do osiągnięcia wymaganego poziomu, możesz również aktywować je przed czasem inwestując sztabki złota.


Jak mogę zdobyć złoto za darmo?

Złoto można otrzymać np. po wykonaniu niektórych zadań głównych lub zapraszając nowych graczy do gry. Ponadto w oknie płatności dostępne są dwie zakładki (zarabianie złota i video), w których można zdobyć walutę premium. Jest jeszcze codzienny booster, w którym mamy możliwość zdobycia karty ze złotem. Można także wymieniać punkty osiągnięć z portalu Upjers na walutę premium w MLF.


Gry podobne