Wiesz już, że w Brawl Stars odblokowujesz zadymiarzy, otwierając skrzynki. Leon nie jest w tym przypadku wyjątkiem. Skrzynie, które możesz otworzyć bez rozbijania banku, to Brawl Boksy i Big Boksy. Każde duże pudełko jest warte trzy pudełka zadymiarzy. Otwierasz je różnymi żetonami:

  • Standardowe żetony do otwierania Brawl Boksów.
  • Gwiezdne Żetony, aby otworzyć duże skrzynki.

Istnieje większa szansa, że ​​Leon będzie w wielkim pudełku. Aby go otworzyć, potrzebujesz dziesięciu gwiezdnych żetonów, co oznacza, że ​​musisz wygrać każde codzienne wydarzenie. Aby zdobyć Gwiezdne Żetony, musisz wygrywać wydarzenie każdego dnia lub być Star Player w grze. Możesz spróbować ponownie zdobyć Gwiezdne Żetony (Star Token) w wydarzeniu następnego dnia.


Pamiętaj, że według Supercell szanse na znalezienie Leona wynoszą około 11%, więc jeśli nie jesteś zbyt cierpliwy lub nie chcesz polegać na szczęściu, zawsze możesz użyć klejnotów do zakupu Mega Boxów, które dają ci większa szansa na znalezienie go.

Dlaczego chcesz odblokować Leona? Zasadniczo, ponieważ jego niewidzialna moc i szybkość czynią go jednym z najpopularniejszych zadymiarzy. Supercell umieścił go nawet na szczycie łańcucha pokarmowego. Jako Legendarny Brawler, szanse na znalezienie go wyłącznie przez przypadek są niewielkie, ale o tym szybko się przekonasz. Najlepszą opcją jest zakup Klejnotów, ale nawet wtedy nie ma gwarancji, że wyskoczy z pierwszego Mega Boxa, który dostaniesz.


Gry podobne