Aby zdobyć Gene w Brawl Stars, musisz otwierać Brawl Boxy, Big Boxy i Mega Boxy. Dla każdego z nich istnieje szansa, że ​​będzie w nich nowy zadymiarz, w zależności od jego rzadkości. Legendarny Brawler nie kosztuje tyle samo, co zwykły, więc zawsze musisz o tym pamiętać.

Pomijając legendarnych zadymiarzy, kolejnym krokiem są mityczne brawlery. Do tej pory w tej kategorii znaleźć można było tylko Mortisa i Tare, ale wraz z aktualizacją Brawl Stars 2019 dołączył do nich ktoś inny: Gene, nowy brawler idealny jako wsparcie.


Jedną z najbardziej atrakcyjnych cech Gene’a jest to, że walczy z dużej odległości, co stawia go w bezpośredniej konkurencji z innymi zadymiarzami w jego klasie, takimi jak Pam i Brock. Jego specjalny atak jest spektakularny: może wyciągnąć rękę ze swojej magicznej latarni i dotrzeć do pozycji wroga. Najrozsądniej jest celować w najsłabszego przeciwnika, aby szybko go wykończyć.

Pamiętaj, że masz większą szansę na znalezienie Gene’a w Big Boxach i Mega Boxach. Aby otworzyć Big Box, potrzebujesz 10 Gwiezdnych Żetonów, a do Mega Box potrzebujesz Klejnotów (które możesz zdobyć z Boksów lub płacąc za nie prawdziwymi pieniędzmi).

Chcę podkreślić, że chociaż wydasz prawdziwe pieniądze, kupując klejnoty, prawdopodobnie nie znajdziesz go od razu. Zastanów się, zanim włożysz rękę do kieszeni i zainwestujesz w Klejnoty, ponieważ wynik może nie być dokładnie taki, jakiego się spodziewałeś.Gry podobne