Wiele osób zadaje pytanie na łamach Naszego portalu w sprawie resetu gry Megapolis na Facebooku czy też na urządzeniach opartych o iOS czy Android. Sami nie potrafiliśmy znaleźć odpowiedzi na to zagadnienie, więc zwróciliśmy się do pomocy gry (supportu), aby otrzymać oficjalną wersję i wskazówki co do tego jak wykonać reset gry. Niestety okazuje się, iż nie można zrestartować swoich poczynań w Megapolis na tym samym koncie. Grając na Facebooku możemy założyć nowe konto i zacząć grę od nowa. Obecne konto jest ściśle powiązane z Naszym profilem i nawet usunięcie aplikacji z listy nie pomoże. Ale czy 5 min na założenie kolejnego profilu na fejsie to długo? Znajomych możemy zapraszać uprzedzając ich wcześniej o tym, że my to my, choć to może być kłopot.

Oficjalne stanowisko supportu gry macie poniżej:


 

Thank you for your request.
The option of restarting the game depends on the platform you play the game on. There are three variants possible:
1. If you play on Facebook, there is no opportunity to reset the game, as the game is bound to your Facebook account. Basically, you need to create new Facebook account if you want to start from the beginning.
2. If you play on your device through your Facebook account, you can reset your game in the Settings by choosing to login as another user.
3. If you play on SQ network, there is no opportunity to start your game from the beginning, as the game is bound to your device.
We would recommend you in this case to switch and play from your Facebook account.

In case you have any further questions, please, let us know.

Best regards,
Megapolis Support  


Gry podobne