W dzisiejszym poradniku do gry Game of Thrones: Winter is Coming przedstawię Wam najszybszy i najłatwiejszy sposób na szybkie rozbudowanie zamku na poziom 17 bez wydawania ani grosza(realnej kasy). Zajmie to Wam od 5 do 10 dni w zależności od czasu jaki poświęcacie grze i od tego jak kurczowo będziecie trzymać się wskazówek będących sercem tego przewodnika.

Musicie wiedzieć, że podczas każdego kroku opisanego tutaj zastosowano wszystkie przyspieszenia i diamenty jakie udało się uzyskać w darmowy sposób. Jedyne badania, które przeprowadziłem, to Udoskonalona Architektura. Podczas tworzenia tego przewodnika stworzyłem również naszyjnik mistrza w zielonej jakości, zbierając komponenty z punktów zasobów i kupując skrzynie z materiałami. Jeśli chodzi o talent uznałem bonusy do budowy jako priorytet. Radzę zrobić to samo co ja, jeśli Twoim jedynym celem jest jak najszybsze zdobycie 17 poziomu zamku. Polecam również, abyś nie tworzył zbyt wielu żołnierzy T1 i T2, wystarczy zebrać minimum. Ostatnia rada, jeśli w dowolnym momencie zgubisz się w grze, po prostu wykonuj główne zadania!


Rozbudowa Zamku na poziom 1-5

Po osiągnięciu poziomu 3-ego Zamku zalecam zastanowić się nad zmianą królestwa, jeśli chcesz dołączyć do znajomych! Gdy zamek osiągnie poziom 5, będzie na to już za późno.

Rozbudowa Zamku na poziom 6

Aby zbudować zamek na poziomie 6 musisz mieć Magazyn na poziomie 5. Odblokujesz również Czardrzewa, postępuj zgodnie z samouczkiem, który wyjaśni Ci jak to działa. Odblokowujesz także Wieżę maestera, która jest jednym z najważniejszych budynków w grze, gdyż pozwala na przeprowadzenie wielu badań podzielonych na 8 różnych gałęzi. Gdy twój Magazyn osiągnie poziom 5, możesz uruchomić ulepszenie Zamku na poziom 6.

Rozbudowa Zamku na poziom 7

Aby przejść do rozbudowy Zamku na poziom 7, musisz rozbudować Mur do poziomu 6 i Mennice. Zrozumiesz to, gdy tylko odblokujesz Mur! Jest to pierwsza linia obrony twojego Zamku pozwala ci spowolnić, a nawet odeprzeć wrogów. Aby odblokować Mennicę, musisz ukończyć „Rozdział 2” swojej misji fabularnej. Pozwala to także na dołączenie do sojuszu lub utworzenie swojego sojuszu, co radzę zrobić, ponieważ sojusz pomaga, a monety sojuszu będą bardzo przydatne, aby pomóc ci szybciej się rozwijać! Problemy zaczynają się, gdy do zbudowania Muru na poziom 6 potrzebujesz Kopalni na poziomie 6! To samo dotyczy Mennicy, która wymaga poziomu 6 Farmy. Radzę zacząć od Farmy, Kopalni, Mennicy, a następnie Mury. Możesz teraz podnieść swój poziom zamku na 7.


Rozbudowa Zamku na poziom 8

Aby zbudować Zamek na poziomie 8, musisz zbudować Wieżę Maestera, a także Mur na poziomie 7. Brak tu dalszych wymagań dla Wieży Maestera, ale wciąż potrzebujesz rozwinąć Kopalnie dla Muru. Radzę więc, aby najpierw zbudować Wieżę, Kopalnię, a potem Mur. Możesz teraz rozbudować swój zamek do poziomu 8.

Rozbudowa Zamku na poziom 9

Aby zbudować poziom 9 Zamku, musisz rozbudować Koszary i Mur na poziom 8. Na tym poziomie Koszar niezbędny jest również Kamieniołom.

Radzę więc zacząć od Kamieniołomu, potem Kopalni, Koszary i zakończyć Murem.


Możesz teraz rozbudować Zamek do poziomu 9.

Rozbudowa Zamku na poziom 10

Na tym poziomie odblokowujesz Ambasadę, z której korzystają twoi sojusznicy, aby wysłać wojska do wzmocnienia Twojego Zamku w razie ataku, a także salę Kwaterę Chorążego, która pozwala na przeprowadzanie potężniejszych ataków z pomocą innych członków sojuszu. Aby zbudować poziom 10 Zamku, musisz zbudować Szpital i Mur na poziomie 9. Tutaj jest potrzebny odpowiedni poziom Tartaku do rozbudowy Szpitala. Radzę ci tutaj, abyś zaczął od rozbudowy Tartaku, Kopalni, Szpitala, a następnie skończył akcje rozbudową Muru. Wreszcie, możliwe i wskazane jest ukończenie Rozdziału 6 opowieści, aby odblokować „Aktywne nagrody”.

Rozbudowa Zamku na poziom 11

Odblokowujesz tutaj Rynek, co pozwala ci wysyłać zasoby do sojuszników. Aby zbudować Zamek na poziomie 11, będziesz musiał rozbudować Wieżyczkę i Ścianę do poziomu 10. Kamieniołom jest niezbędny do ulepszenia Wieży. Radzę zacząć od Kamieniołomu, Kopalni, Wieży i zakończyć na Murze. Możesz teraz rozbudować Zamek do poziomu 11.

Rozbudowa Zamku na poziom 12

Na tym poziomie odblokowujesz Plac Ćwiczebny, które pozwala ci walczyć z innymi panami, aby wspinać się po rankingach, które dają diament co 3 godziny i cotygodniową nagrodę w zależności od rangi. Aby zbudować 12 poziom Zamku, musisz najpierw rozbudować swój Magazyn i Mur do poziomu 11. Radzę rozbudować Kopalnię, Magazyn, a następnie Mur. Następnie możesz przejść na 12 poziom zamku.

Rozbudowa Zamku na poziom 13

Aby zbudować 13 poziom zamku, musisz rozbudować Mennicę i Mur do poziomu 12. Radzę rozbudować najpierw Kopalnię, Farmę, Mennicę i ukończyć Mur. Możesz teraz podnieść swój poziom zamku do 13.

Rozbudowa Zamku na poziom 14

Aby rozbudować Zamek na poziom 14, musisz rozbudować Wieżę Maestera i Mur na poziom 13. Radzę ci zrobić wszystko w następującej kolejności: Wieża Maestera, Kopalnia, a następnie Mur. Po rozbudowaniu Wieży Maestera na poziom 13, przypominam trochę o badaniach dotyczących przyspieszeniu budowy budynków, co oszczędza dużo czasu podczas przerabiania tego przewodnika, możesz przejść na 14 poziom Zamku.

Rozbudowa Zamku na poziom 15

Tutaj odblokujesz jeden z najważniejszych budynków gry: Statek Handlowy! Pozwala na wymianę, zwiększenie jego poziomu oferuje ciekawsze nagrody. Aby rozbudować zamek na poziom 15, musisz ulepszyć Rynek i Mur do poziomu 14. Nic skomplikowanego nie ma tutaj, zacznij od Rynku, potem Kopalni i zakończ Murem.

Rozbudowa Zamku na poziom 16

Aby przejść na 16 poziom Zamku, musisz rozbudować Szpital i Mur na poziom 15. Radzę najpierw zbudować Tartak, Kopalnię, Szpital i dokończyć Mur. Możesz teraz przejść na 16 poziom Zamku i docieramy niemalże do końca przewodnika!

Rozbudowa Zamku na poziom 17

Jest to ostatni poziom do zrobienia przed końcem tego przewodnika, który pozwoli ci odblokować oddziały 3 poziomu, poziomu, na którym pozostaniesz przez długi czas, ponieważ w tym przewodniku jedynym celem było zbudowanie Zamku na poziom 17 tak szybko, jak to możliwe. Dlatego logiczne jest, że wiele twoich budynków jest opóźnionych / pominiętych w czasie, podobnie jak twoje badania. Ale to nie jest problem, przedostatnia rada, którą dałbym wam, zanim wyjaśnię, jak zbudować zamek na poziomie 17, jest taka, że ​​na niektórych elitarnych wydarzeniach możesz spróbować zdobyć 2 medale od Tyriona, który jest bardzo potężnym dowódcą! (Możesz zacząć próbować mieć go na zamku na poziomie 10). Wróćmy jednak do clue przewodnika, aby rozbudować Zamek na poziom 17, będziesz musiał rozbudować Wieżę, Koszary i Ścianę do poziomu 16. Będziesz musiał najpierw zbudować swój Kamieniołom, Rynek, Koszary, a następnie zakończyć rozbudowę Muru.

Możesz teraz uruchomić ulepszenie swojego Zamku na poziom 17!

Podsumowanie

Krótko mówiąc musisz zrozumieć to, że trzeba regularnie Mury jak i inne budynki. Skupiać się, aby ulepszać budynki zasobów jako pierwsze do generowania zasobów. Pamiętaj, aby kontynuować badania zwiększenia prędkości budowy. Pomyśl także o rekrutacji żołnierzy, aby wysłać ich w międzyczasie w poszukiwaniu zasobów dla dalszej rozbudowy. A także zdobądż ekwipunek dla bohatera, który da ci dodatkową premię do szybkości budowania. Możesz użyć monet sojuszu, aby kupić skrzynie, aby szybciej zdobyć naszyjnik. Budowa mojego zamku na poziomie 17 zajęła mi około 7 dni bez użycia prawdziwych pieniędzy.

Budowa na zewnętrznych polach

Oto kilka wskazówek na temat rozporządzania zewnętrznymi polami na bazie strategii rozbudowy, o której pisałem powyżej:

Zbuduj 1 Farmę – i tak nie nadążysz z produkcją żywności, aby spełnić wymagania odnośnie utrzymania armii, czyli mieć produkcję większą niż żużycie. Jednak jak poziom żywności spada do zera to nie ma za to żadnych kar, a wojska nie giną, więc olejcie to. Resztę pól zabudujcie po równo Tartakami, Kamieniołomami i Kopalniami, a w dłuższej perspektywie polecam zbudowanie jednego Namiotu Wojskowego. Wspólnie z Koszarami warto dociągnąć do 10 000 jednostek rekrutowanych jednocześnie, więcej nie ma sensu. Co do Mennic, to maksymalnie 5 sztuk (100% do prędkości szkolenia żołnierzy i 10% do całkowitego ataku). Od 4 do 10 maksymalni Szpitali co z wewnętrznym daje nam 11 sztuk, a to maksymalnie pozwala leczyć do 440 tyś żołnierzy. Dodatkowo zyskujesz bonus 55% do całkowitego życia. Jeśli chodzi o proporcje rozkładu Szpitali i Mennic pozostawiam to Wam jako sprawę otwartą, sami zdecydujcie co pasuje do Waszego stylu gry.


Gry podobne