Infinite Crisis jest darmową grą MOBA oferującą szybkie i płynne walki okraszone mechaniką znaną z wielu gier RPG. Znajdziemy tutaj miejsca i postacie wprost ikoniczne, znane nam z Uniwersum DC. Gracze rekrutują nowych bohaterów, zarówno tych dobrych jak i złych, dzięki którym można dowodzić armią w destrukcyjnych walkach. Dodatkowo otoczenie może zmieniać się poprzez serię eventów w grze, ale nie każda zmiana rzuca nam kłody pod nogi, otaczające nas środowisko można stać się również bronią.

W dziś prezentowanej grze możemy odkryć postacie rodem z 52 światów DC, gdzie zarówno herosi jak i złoczyńcy kreowani są w dziwnych światach, post-apokaliptycznych klimatach, albo w krajobrazie stworzonym w czasach narodzin technologii parowych.


Każda walka oferuje nam możliwość wielkich skoków w listach rankingowych. Naszymi bohaterami mogą być zarówno takie postacie jak Batman, Wonder Woman czy Supermen. Wraz z kolejnymi miesiącami do gry zostaną dodani nowi, jeszcze bardziej nieziemscy bohaterowie. Jak sam wydawca obiecuje co miesiąc pojawią się nowe, cztery postacie.

Infinite Crisis

Nasi bohaterowie tak samo jak w filmach czy komiksach władają niesamowitymi umiejętnościami, możemy podnieść samochód i rzucić nim w przeciwnika, albo po prostu wezwać deszcze meteorytów. Możemy również wpływać bezpośrednio na otaczający nas świat, kreować go dowolnie jak i zmieniać tak, aby dać przewagę naszym sojusznikom, albo utrudnić życie wrogom.


Recenzja gry Infinite Crisis

Obecnie gra powoli wchodzi w fazę pierwszych testów, jak tylko ruszy premiera to w tym miejscu pojawi się pełna recenzja.


Gry podobne