Zebraliśmy dziś listę najtrudniejszych poziomów w grze Homescapes i stworzyliśmy poradnik, który pozwoli Wam je w prosty sposób przejść i kontynuować zabawę jak najszybciej.

Jak przejść poziom 24?

Rozpocznij tworzenie dopasowań obok pudeł, aby usunąć je z pola i zrobić miejsce na potrzebne elementy, ponieważ łatwiej je zebrać w ten sposób. Dostajesz niewiele ruchów, więc używaj ich mądrze. Na przykład możesz spróbować połączyć dwa lub więcej boosterów. Użyj Rainbow Ball, aby zebrać wszystkie wymagane elementy na polu.


Jak przejść poziom 28?

Sekretem pokonania tego poziomu jest robienie dopasowań, które jednocześnie kładą dywan i upuszczają pączki. Mając to na uwadze, unikaj ruchów, które nie zbliżają cię do celu poziomu. Aktywowanie ulepszeń (papierowe samoloty, rakiety itp.) pomagają położyć dywan na dolnych rogach pola.


Jak przejść poziom 37?

Najszybszym sposobem na położenie dywanu jest usunięcie pudeł z prawej strony pola. Po zakończeniu układaj dywan i upuszczaj pączki. Dopasowuj elementy, aby uzyskać ulepszenia, które mogą pomogę kłaść dywan na sąsiednich polach. Możesz używać bomb (oprócz samolotów i rakiet).

Pamiętaj, aby usunąć pudełka przed upuszczeniem pączków, ponieważ wyciąganie pudeł spod nich w wąskich polach może być trudne. Masz ograniczoną liczbę ruchów, więc staraj się jak najlepiej dopasowywać.


Jak przejść poziom 42?

Jak przejść poziom 43?

Jak najszybciej rozpocznij układanie dywanu, jak najszybciej dostań się na środek pola. Mimo że power-upy są twoimi najlepszymi przyjaciółmi w Homescapes, musisz zachować ostrożność, używając ich na tym poziomie, ponieważ ciasteczka blokują rakiety. Bomby idealnie nadają się do usuwania ciasteczek, więc aktywuj je w samym środku pola, aby usunąć większość ciasteczek.

Jak przejść poziom 45?

Na tym poziomie nie masz wielu ruchów, więc używaj ich mądrze. Zacznij od usunięcia łańcuchów (szczególnie górnych), uniemożliwiają one zapełnienie pustych pól. Pamiętaj, że możesz tworzyć dopasowania, przenosząc również elementy na puste kafelki, co przydaje się, jeśli są one pod łańcuchem.

Po usunięciu większości łańcuchów zacznij wyciągać wiśnie z galaretki. Dopalacze również pomagają w pokonywaniu poziomów, więc upewnij się, że otrzymałeś kilka z nich.

Jak przejść poziom 50?

Grawitacja na tym poziomie jest inna. Pączki muszą pokonać dłuższy dystans, a są zablokowane przez wiśnie w galarecie. Staraj się dopasowywać elementy pod pączkami, owe dopasowania pomogą również zbierać wiśnie. Rakiety i samoloty papierowe pomagają również zbierać wiśnie w centrum, podobnie jak wybuchające bomby obok granicy pola.

Jak przejść poziom 54?

Skoncentruj się na tworzeniu dopasowań obok galaretki. Zacznij od usunięcia talerza z jabłkami na środku pierwszego pola, aby zrobić miejsce na kolejne elementy i nie marnuj ruchów na galaretce, w której nie ma wiśni.

Talerz jabłek na drugim polu nie przeszkadza. Zacznij od zebrania wiśni z galaretek, co pomoże również zebrać jabłka. Pozwoli to zaoszczędzić kilka ruchów, których możesz użyć, aby zebrać resztę wymaganych przedmiotów.

Jak przejść poziom 60?

Najprostszym sposobem na pokonanie poziomu jest usunięcie łańcuchów i ułożenie dywanu tak wcześnie, jak to możliwe. Na razie zostaw jabłka na górnym talerzu, ponieważ zostaną one zebrane automatycznie. Zamiast tego skup się na zbieraniu jabłek z dolnego talerza i układaniu dywanu. Jak tylko większość pola zostanie wyłożona dywanem, skup się na zbieraniu pozostałych jabłek.

Jak przejść poziom 64?

Zalecamy rozpoczęcie poziomu od pozbycia się skrzynek, zwłaszcza tych, które uniemożliwiają spadanie nowych elementów na pole. Następnie zabierz się do pracy, zbierając jabłka. Podczas usuwania skrzynek i zbierania jabłek niektóre elementy pomogą rozłożyć dywan.

Po usunięciu skrzynek będziesz mieć wystarczająco dużo miejsca na polu, aby dopasowywać i tworzyć ulepszenia. Pomoże to zebrać pozostałe jabłka i rozłożyć dywan na pozostałych płytkach.

Pamiętaj: użycie kombinacji ulepszeń do rozłożenia dywanu jest bardziej skuteczne niż aktywowanie poszczególnych ulepszeń pojedynczo.

Jak przejść poziom 67?

Zbieraj wiśnie na środku pierwszego pola, próbując tworzyć i aktywować wzmocnienia po bokach, aby zebrać resztę. Zachowaj ruchy dla drugiego pola, w przeciwnym razie nie będziesz w stanie pokonać poziomu. Trzymaj się tego, aby dopasować tylko obok Galaretki z wiśniami na drugim polu. Dopalacze świetnie nadają się do zbierania wiśni przy użyciu mniejszej liczby ruchów.

Jak przejść poziom 75?

Ten poziom może wydawać się łatwy, ale ściany sprawiają, że jest trudniejszy niż się wydaje. Uniemożliwiają ci dobre dopasowanie, chyba że je zniszczysz, uderzając młotem lub aktywując bomby, rakiety lub papierowe samoloty. Spróbuj dotrzeć do wiśni w dolnej części pola, zbierając jabłka z talerzy i wiśni w górnej części.

Jak przejść poziom 80?

Musisz dotrzeć do środkowej płytki tak szybko, jak to możliwe, ponieważ możesz wystrzelić stamtąd papierowy samolot, aby od razu zacząć kładzenie dywanu na polu. Najlepszym sposobem na ułożenie dywanu jest połączenie na nim ulepszeń, przy czym kombinacja Bomb + Rakieta jest najbardziej skuteczna. Następnie idź dalej i usuń łańcuchy z lewego pola, aby kawałki spadły przez portale do prawego. W tym momencie wszystko będzie gotowe do wykładziny pozostałych płytek.

Jak przejść poziom 85?

Zdobądź i aktywuj bombę, dopasowując niebieskie elementy, aby usunąć kilka elementów z pola. Następnie z jednej strony oczyść drogę do pączka. Gdy to zrobisz, stwórz Bombę lub Rakietę, aby usunąć ściany, uniemożliwiając upuszczenie pączka. Jeśli nie możesz dopasować, czego potrzebujesz od razu, zacznij usuwać pudełka wokół drugiego pączka. Tworzenie ulepszeń jest łatwiejsze, gdy na polu jest więcej miejsca.

Jak przejść poziom 88?

Zacznij od robienia dopasowań na dywan, ponieważ w ten sposób wszystkie pozostałe dopasowania usuwają łańcuchy i kładą dywan w tym samym czasie. Możesz skupić się na pączkach, gdy tylko większość łańcuchów zostanie usunięta – użyj Papierowych Samolotów lub innych ulepszeń, aby szybko je upuścić.

Jak przejść poziom 95?

Bańki mydlane rozprzestrzeniające się po całym polu z obu stron są twoją główną przeszkodą na tym poziomie. Nie marnuj ruchów, pozbywając się ich od samego początku. Zamiast tego znajdź równowagę między układaniem dywanu a usuwaniem piany. Upewnij się, że każdy ruch, który wykonujesz, kładzie dywan i jednocześnie usuwa kilka mydlin.

Jak przejść poziom 99?

Musisz dotrzeć do dywanu na środku pola lub na niższych kafelkach z pączkami tak szybko, jak to możliwe. Usuń pianę z dywanu, aby skupić się na ułożeniu jego w większej ilości, a następnie kontynuuj upuszczanie pączków, kładąc dywan i usuwając resztę pianki.

Jak przejść poziom 100?

Dopasowuj elementy tak, aby tworzyć ulepszenia, kiedy tylko możesz, szczególnie dopasowując elementy obok piany, aby nie rozprzestrzeniała się. Przenieś ulepszenia w dół pola, aby usunąć skrzynie i pozwolić, aby pączki spadały dalej. Skoncentruj się na skrzyniach blokujących pączki.

Jak przejść poziom 103?

Sprawdź, czy są jakieś dopasowania, które możesz utworzyć, aby od razu stworzyć ulepszenia. Spróbuj także usunąć centralne łańcuchy, aby zwolnić więcej miejsca na ruchy tak wcześnie, jak to możliwe. Liczba dostępnych ruchów jest ograniczona, więc upewnij się, że tworzysz i łączysz lub detonujesz kilka ulepszeń jednocześnie, aby usunąć więcej galaretki przy mniejszej liczbie ruchów.

Jak przejść poziom 110?

Ściany blokujące pączki to najtrudniejsza część tego poziomu. Staraj się tworzyć i aktywować doładowania obok nich, aby pączki dalej spadały. Bomby i rakiety świetnie nadają się do niszczenia ścian, podobnie jak papierowe samoloty, gdy aktywujesz je tuż obok ścian. Upewnij się, że bańki nie rozprzestrzeniają się zbyt daleko na planszy, bo zabraknie Ci miejsca na ruchy.

Jak przejść poziom 114?

Użyj najlepszych wzmocnień, aby pokonać poziom 114. I nie zapominaj, że generatory mogą również wytwarzać ciastka, które zapobiegają rozprzestrzenianiu się dywanu, więc staraj się aktywować rakiety i samoloty papierowe tylko wtedy, gdy w pobliżu nie ma ciasteczek. Upewnij się też, że używasz ulepszeń tylko wtedy, gdy są na dywanie.

Jak przejść poziom 119?

Jak przejść poziom 122?

Zacznij od usunięcia łańcuchów, aby wypełnić dolną część pola. Następnie usuń łańcuchy pod Generatorami, aby oczyścić drogę do ulepszeń, ale nie skupiaj się zbytnio na dopasowywaniu pod Generatorami, aby zbierać wiśnie tylko z Papierowymi Samolotami.

Sprawdź, czy są jakieś dobre dopasowania, aby uzyskać przydatne ulepszenia, i nie marnuj ruchów, próbując dotrzeć do wiśni za pomocą ciasteczek z Rakietami. Najlepszą opcją jest łączenie papierowych samolotów z rakietami lub bombami w celu dotarcia do trudno dostępnych części pola.

Jak przejść poziom 130?

Aktywuj jedną z bomb na polu na początku poziomu. Następnie połóż dywan jak najbliżej drugiej Bomby, zanim zdołasz przenieść ją na dywan. To położy więcej dywanu i usunie niektóre ściany w tym samym czasie. Twórz ulepszenia, ale pamiętaj, że najlepszą opcją jest ich połączenie lub włączenie jednej z nich w celu aktywacji pozostałych. Pomoże Ci to zachować ruchy i uzyskać wystarczającą liczbę dopasowań do ulepszeń.

Jak przejść poziom 154?

Generator Wzmocnienia będzie produkował wiele Papierowych Samolotów na tym poziomie, więc postaraj się przełamać Ściany poprzez aktywację Papierowych Samolotów obok nich. Pomoże to przełamać lód i pozwolić, aby kawałki wypełniły resztę pola. Połącz papierowe samoloty z generatora z ulepszeniami, które otrzymujesz, zwiększy to ich efekt i skieruje ulepszenia bezpośrednio na cel. Pamiętaj, że Rainbow Ball najlepiej połączyć z elementem koloru, którego potrzebujesz.

Jak przejść poziom 195?

Na tym poziomie musisz usunąć bańki tak szybko, jak to możliwe, zanim zablokują one portale dla ciastek. Następnie skup się na osiągnięciu celów poziomu: zbieraniu ciasteczek i czerwonych elementów. W tym celu skorzystaj z Generatora i samolotów z papieru, które produkuje u góry. Pamiętaj również, że bomby są idealne do radzenia sobie z ciasteczkami, więc dopasuj je, aby stworzyć ich jak najwięcej.

Jak przejść poziom 197?

Najtrudniejszą częścią tego poziomu jest zrzucenie sześciu pączków, zanim zabraknie ci ruchów. Pamiętaj, że nowe pączki pojawiają się dopiero po opuszczeniu pola przez poprzednie. Nie martw się zbytnio olejem na początku gry, zamiast tego skup się na zrzucaniu pączków – to też usunie trochę oleju. Miej też oko na skrzynki niespodzianek, ponieważ zawierają ulepszenia, które pomogą ci pokonać poziom.

Jak przejść poziom 199?

Sprawdź, czy są jakieś dopasowania, które możesz wykonać, aby uzyskać ulepszenia od samego początku. Upewnij się również, że zdjąłeś łańcuchy na co najmniej jednym kawałku, aby rozpocząć układanie dywanu na początku poziomu. Skoncentruj się na ruchach, które pomogą ci położyć najwięcej dywanów, i pamiętaj, aby dopasować niebieskie elementy, aby pokonać poziom.

Jak przejść poziom 359?

Jak przejść poziom 434?

Jak przejść poziom 495?

Jak przejść poziom 545?

Jak przejść poziom 1564?


Gry podobne