Hay Day podbija serca graczy zarówno na iOS jak i na Androidzie. W grze, wujek naszej wirtualnej postaci (Greg) ma własną farmę. Jednak z powodu wieku nie jest on w stanie odpowiednio o nią zadbać i potrzebuje naszej pomocy. Gra rozpoczyna się samouczkiem, w którym główną rolę odgrywa nasz nauczyciel, strach na wróble. Wyjaśnia nam on co robić i jak być jednym z najlepszych farmerów w wirtualnym świecie Hay Day. Mimo, że to praca wirtualna to zajmuje nam ona sporo czasu, ale dziś mam dla was kilka wskazówek jak wykonywać niektóre z czynności lepiej i szybciej.

Szukaj otwartych skrzyń skarbów

Poradniki do gry

Jest to trik, który działa po dzień dzisiejszy i staje się coraz mniej efektywny w miarę korzystania z niego. Każdego dnia korzystajcie z tego maksymalnie 20 razy, nie polecam próbować więcej bo to tylko strata czasu. Znajdź skrzynkę na farmach znajomych, jeśli są zamknięte to puknij w ekran palcem gdziekolwiek na ekranie gry, ale nie na przycisk X. Teraz idź do innego znajomego, znajdź tą samą skrzynkę i jeśli jest otwarta możesz z niej wziąć wszystko co zawiera.


Głównie znajdziemy tam przedmioty i inne rzeczy, które pomogą nam skuteczniej wykonywać codzienne obowiązku farmera. Jeśli skrzynka jest wciąż zamknięta to powtarzaj cały proces od początku dopóki nie znajdziesz skrzynki otwartej. Możemy tym sposobem zgarnąć masę darmowych rzeczy, oczywiście do czasu, aż wydawca poradzi sobie z tym problemem.

Zdobywamy więcej diamentów

  • Diamenty to najcenniejsza waluta wirtualna w Hay Day. Są sposoby, aby można je było zdobywać za darmo. Jeśli przykładowo zsynchronizujecie grę z Facebookiem to otrzymacie darmowe diamenty za każdym razem jak zdobędziecie nowy poziom. Gracze dostają również pięć diamentów za codzienne logowania, za odkrywanie biletów na filmy i oglądanie zwiastunów nowych gier.
  • Gdy tylko osiągamy poziom 24 możemy zacząć wykopywać diamenty. Jeśli otworzymy kopalnie i użyjemy w niej TNT to zdobędziemy kilka diamentów przy każdej eksplozji.
  • Wyszukuj purpurowych biletów pojawiających się w pobliżu gazety, która dostarczana jest na naszą farmę. Klikając na nie możemy zdobyć kolejne diamenty.
  • Gracze zebrać mogą do 78 osiągnięć w trzech różnych poziomach/odmianach.
  • Gracze po poziomie 27 mogą także złowić diamenty. Szukajcie łódek, które wymagają naprawy i naprawiajcie je.
  • Wypchnijcie ją na wodę i zbierajcie od 1 do 3 diamentów w zależności od rozmiaru ryby którą złowicie. Brązowa ryba daje jeden diament, srebrna dwa a złota trzy.

farma grega

Zbieraj szybko doświadczenie

Gdy tylko gracze osiągają poziom 15-ty mogą zbierać jabłka z drzew na farmie i dostawać za każde 7 punktów doświadczenia. Szukaj reklam dotyczących jabłoni i odwiedzaj farmy. Szukaj trzęsące się jabłonie na nich, kliknij na nie i zbieraj doświadczenie.


Odszukuj zaginione uprawy

Jeśli kończą nam się określonego typu uprawy to idźcie do Grega, wejdźcie do jego sklepu i kupujcie tam co tylko chcecie. Czasami nawet niektóre narzędzia są tam po niskiej cenie. Jeśli Greg nie ma tego co akurat jest nam potrzebne to odwiedzajmy inne farmy i wyszukujcie tam gazet.


Gry podobne